BTSO, ekonomiye değer katan üyelerini ödüllendirecek

  • Yazı boyutu
BTSO, ekonomiye değer katan üyelerini ödüllendirecek

BTSO, ekonomiye değer katan üyelerini ödüllendirecek

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), "Ekonomiye Değer Katanlar-2012" ödül töreninde 7 farklı kategoride 504 üyesini ödüllendirecek.
     BTSO'dan yapılan yazılı açıklamada, odanın yüksek düzeyde vergi ödeyen, ihracat yapan, uluslararası taşımacılık ve turizm faaliyetleriyle döviz girdisi sağlayan, bir ürünü Bursa'dan ilk kez ihraç eden, yeni bir pazar yaratarak ve ilk kez bir ülkeye ihracat yapan başarılı üyelerini ödüllendireceği kaydedildi.
     Odanın, "Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Töreni"nde 7 kategoride, 504 üyesine plaket ve berat takdim edeceği bildirildi.
     Ödül töreninde, 2011 yılında en fazla gelir vergisi ödeyen 69, en fazla kurumlar vergisi ödeyen 74, en fazla ihracat yapan 342, uluslararası kara taşımacılığı faaliyetleriyle en fazla döviz girdisi sağlayan 10, turizm faaliyetleriyle en fazla döviz girdisi sağlayan 2, bir ürünü Bursa'dan ilk kez ihraç eden 6 ve yeni bir pazar yaratarak, ilk kez bir ülkeye ihracat yapan 1 BTSO üyesinin, plaket ve beratla ödüllendirileceği ifade edildi.
     TOBB Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun katılımıyla düzenlenecek ödül töreninin 24 Aralık Pazartesi günü 14.30'da hizmet binasında yapılacağı açıklandı.
    
    
    

Bu haberi 228 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir