BTSO'da seçim süreci -BTSO Başkanı Sönmez: -"TBMM Üstün Hizmet Ödülü'nü almış olan ilk ve tek…

  • Yazı boyutu
BTSO'da seçim süreci
  -BTSO Başkanı Sönmez: 
  -"TBMM Üstün Hizmet Ödülü'nü almış olan ilk ve tek…

BTSO'da seçim süreci -BTSO Başkanı Sönmez: -"TBMM Üstün Hizmet Ödülü'nü almış olan ilk ve tek oda olan BTSO, gelecekte yapacağı çalışmalarla da örnek oda olma misyonunu devam ettirecektir"

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı Celal Sönmez, "TBMM Üstün Hizmet Ödülü'nü almış olan ilk ve tek oda olan BTSO, gelecekte yapacağı çalışmalarla da örnek oda olma misyonunu devam ettirecektir" görüşünü iletti.
     BTSO'dan yapılan açıklamaya göre, 21 bine yakın üyesi ve Türkiye'nin en önemli sanayi ve ticaret şehirlerinden birini temsil eden BTSO, meslek komiteleri ve meclis üyelikleri seçimini 12 Şubat 2013, yönetim kurulu, disiplin kurulu ve TOBB genel kurul delege Seçimi ise 19 Şubat 2013 tarihinde yapacak.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen BTSO Başkanı Sönmez, Bursa'daki sanayi, ticaret ve hizmet sektörlerinin tamamını temsil eden odanın, kentin ortak fayda kuruluşu olduğunu belirterek şunları kaydetti:
     "2013 yılından itibaren 4 yıl süre ile görev yapacak olan yeni meslek komiteleri, meclis üyeleri ve yönetim kurulu, odamızı bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Türkiye'nin en önemli meslek kuruluşlarından biri olarak başarı ile temsil edeceklerdir. TBMM Üstün Hizmet Ödülü'nü almış olan ilk ve tek oda olan BTSO, gelecekte yapacağı çalışmalarla da örnek oda olma misyonunu devam ettirecektir."
     Ocak 2013 sonu itibarıyla başlayacak seçim takvimi, şubatın sonuna kadar devam edecek ve 21 bin üyesi ile BTSO yeni yönetim ve denetim organlarını seçecek.
    
    
    

Bu haberi 192 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir