BTK, Türk Telekom'un internet tarifelerini onayladı

  • Yazı boyutu
BTK, Türk Telekom'un internet tarifelerini onayladı

BTK, Türk Telekom'un internet tarifelerini onayladı

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), Türk Telekom'un Al-Sat/IP VAE DSL Tarifeleri ve Yüksek Hızlı Tarifelere Yönelik Mevcut Müşteri ve Satış Performans Kampanyalarını onayladı.
     BTK'nın internet sitesinde yayımlanan kurul kararına göre, Türk Telekomünikasyon AŞ (Türk Telekom) tarafından toptan seviyede xDSL Al-Sat ve IP VAE tarifelerine ilişkin teklife ve bazı DSL paketlerine yönelik "Mevcut Müşteri Kampanyası" ve "Satış Performans Kampanyası" tekliflerine ilişkin olarak, kullanıcıların makul bir ücret karşılığında elektronik haberleşme şebeke, altyapı ve hizmetlerinden yararlanmasının sağlanması, toptan genişbant erişim hizmetlerinin kullanımının teşvik edilmesi yönüyle elektronik haberleşme hizmetleri arzı ve yeni yatırımların özendirilmesine, serbest ve etkin rekabet ortamının sağlanması ve korunması hususları göz önünde bulunduruldu.
     Kurul, Türk Telekom Referans IP Seviyesinde Veri Akış Erişimi Teklifi ve Referans Al-Sat Yöntemiyle xDSL Toptan Satış Teklifi'ne eklenmek üzere DSL tarifelerini onaylandı.
    
    
    

Bu haberi 177 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir