BTK kararları -Kurul, Türk Telekom'un "ADSL Yeni Satış Kampanyası"nın uygulama süresinin…

  • Yazı boyutu
BTK kararları 
  -Kurul, Türk Telekom'un "ADSL Yeni Satış Kampanyası"nın 
  uygulama süresinin…

BTK kararları -Kurul, Türk Telekom'un "ADSL Yeni Satış Kampanyası"nın uygulama süresinin uzatılması ile "DSL Nakil Ücreti Kampanyası" tekliflerinin onaylanmasını kararlaştırdı

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu, Türk Telekom'un "ADSL Yeni Satış Kampanyası"nın uygulama süresinin uzatılması ile "DSL Nakil Ücreti Kampanyası" tekliflerinin onaylanmasını kararlaştırdı.
     Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun (BTK) internet sitesinde yer alan Kurul kararlarına göre, Türk Telekom'un daha önceki Kurul kararı ile onaylanmış olan "ADSL Yeni Satış Kampanyası"nın uygulama süresinin 31 Mart 2013 tarihine kadar uzatılması teklifinin onaylanmasına karar verildi.
     Kurul, ayrıca, Türk Telekom tarafından Al-Sat ADSL/VDSL, VAE ADSL/VDSL/Yalın DSL ve YAPA kapsamındaki aboneler için İSS'lerden 30 Haziran 2013 tarihine kadar nakil ücreti alınmamasına ilişkin "DSL Nakil Ücreti Kampanyası" teklifinin onaylanmasını da hükme bağladı.
    
     -Türk Telekom'un 2 teklifine onay-
    
     Öte yandan Kurul, Türk Telekom'un, yüksek hacimli kullanıcılara yönelik, yeni Hacim Bazlı İndirim Tablosunu, 1 Nisan 2012'den geçerli olacak şekilde onayladı.
     Türk Telekom'un Referans Kiralık Devre Teklifi kapsamına Kısmi Kiralık Devre hizmetlerine ilişkin usul, esas ve ücretlerin eklenmesine yönelik değişiklikleri de içeren teklifini, 1 Haziran 2013 tarihinden geçerli olacak şekilde onaylayan Kurul, Türk Telekom'un, "online arayüz" ve "web servis" uygulamalarının Kısmi Kiralık Devre hizmetinin sunumunu da kapsayacak şekilde genişletilmesine yönelik çalışmaları 1 Haziran 2013 tarihine kadar tamamlamasına karar verdi.
    
    
    

Bu haberi 154 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir