BTK, 16 şirketin yetkilendirmesini iptal etti

  • Yazı boyutu
BTK, 16 şirketin yetkilendirmesini iptal etti

BTK, 16 şirketin yetkilendirmesini iptal etti

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu, 16 şirketin idari ücretlerini ödememesi nedeniyle yetkilendirmelerini BTK, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Hazine Müsteşarlığı ve ilgili diğer kurum ve kuruluşlara olan yükümlülükleriyle abonelerinin hakları saklı kalmak kaydıyla 31 Ocak 2013 itibariyle iptal edilmesine karar verdi.
     Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun (BTK) internet sitesinde yayımlanan kurul kararlarına göre, APAZ İletişim Sistemleri Bilgi Hizmetleri Dağıtım ve Ticaret AŞ, BİLPA Program Bilgisayar Elektronik Telekom Ticaret Limited Şirketi, CİAS Telekomünikasyon Mühendislik Müş. Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, FIRSTFONE Telekomünikasyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, GÜVENSEL Telekomünikasyon Ticaret Limited Şirketi, İHLAS NET AŞ, KABLONET İletişim Sistemleri Sanayi Ticaret Limited AŞ, NETKOM Telekomünikasyon ve İletişim Hizmetleri Pazarlama ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi, NETONTELL Telekomünikasyon Ticaret Limited Şirketi, ÖZEV GRUP Bilişim ve İletişim Hizmetleri Limited Şirketi, SAĞLAM İletişim ve Bilgi Teknolojileri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, SEMPATEL Telekomünikasyon ve İletişim Sistemleri Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, SERVER GLOBAL Bilişim Hizmetleri ve Ticaret Limited Şirketi, TEK Telsiz Haberleşme Sistemleri Ticaret Limited Şirketi, VASTECH İletişim Teknolojileri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, VERİ Merkezi Teknolojileri Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin 2011 yılı net satışlarına ilişkin idari ücretlerini ödememesi nedeniyle söz konusu işletmecilerin yetkilendirmelerinin BTK, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Hazine Müsteşarlığı ve ilgili diğer kurum ve kuruluşlara olan yükümlülükleriyle abonelerinin hakları saklı kalmak kaydıyla 31 Ocak 2013 itibarı ile iptal edilmesine karar verildi.
    
    
    

Bu haberi 164 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir