BrunoSağlık Tır'ı depremin yıl dönümünde Van'a gitti

  • Yazı boyutu
BrunoSağlık Tır'ı depremin yıl dönümünde Van'a gitti

BrunoSağlık Tır'ı depremin yıl dönümünde Van'a gitti

Abdi İbrahim, 100 yıllık geçmişi ve yenilikçi anlayışıyla Sağlık Ürünleri kategorisinde yarattığı Bruno markasıyla, toplumu burun sağlığı konusunda bilinçlendirmek için çıktığı yolculuğu depremin yıl dönümünde Van'da tamamladı.
     Konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre, Bruno Sağlık Tırı Acıbadem mobil sağlık doktor ve hemşirelerinin katılımıyla 31 bin 300 kişiye direkt ulaştı. 1 Ekim'de Çanakkale'den burun sağlığı konusunda ebeveynleri bilinçlendirmek üzere yola çıkan Bruno Sağlık Tırı 23 Ekim'de Van'a ulaştı.
     Bruno Sağlık Tırı'nda anne ve anne adayları başta olmak üzere Van halkı da kış aylarından önce burun tıkanıklığı konusunda bilinçlendirilirken Vanlı çocuklar ise kırtasiye setinden oluşan bayram hediyeleri ile keyifli anlar yaşadı.
     Yola çıktığı günden beri Bruno Sağlık Tırı ve ekiplerinden burun sağlığı ile ilgili bilgi alan kişi sayısı 3 haftada 31 bin kişiyi geçerken, AVM stantlarından bilgi alanlar ise 7 bin kişiye ulaştı. Bursa, Eskişehir, Çanakkale, İstanbul ve Ankara olmak üzere toplam 5 ilde 31.000'den fazla kişiyi direkt olarak bilinçlendiren Bruno, yaklaşık 890 bin kişiye de görünürlük sağladı. Bruno Sağlık Tır'ı 24 Ekim'de ise depremin en çok zarar gördüğü ilçelerden biri olan Erciş'te olacak. Projenin son ayağını Erciş'te tamamlayacak olan Bruno Sağlık Tırı'nda, Acıbadem Mobil Sağlık doktor ve hemşireleri tarafından burun tıkanıklığı ve burun sağlığı konusunda ilçe halkı bilgilendirmeye devam edilirken çocuklara da bayram öncesinde hediyeleri ulaştırılacak. Abdi İbrahim, Sağlık Ürünleri kategorisinde pazara sunduğu ilk markası Bruno'nun imza attığı sosyal sorumluk projesi kapsamında Çanakkale, Bursa, Eskişehir, İstanbul, Ankara-nın ardından Van ziyaretiyle projenin son ayağı da tamamlanmış olacak.
    
    
    

Bu haberi 170 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir