Brisa, Lassa markalı lastiklerini Cenevre Otomobil Fuarı'nda sergiledi

  • Yazı boyutu
Brisa, Lassa markalı lastiklerini Cenevre Otomobil Fuarı'nda sergiledi

Brisa, Lassa markalı lastiklerini Cenevre Otomobil Fuarı'nda sergiledi

Brisa, Lassa markalı lastiklerini Cenevre Otomobil Fuarı'nda sergiledi.
     Brisa, bu yıl 83'üncüsü düzenlenen Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı kapsamında Lassa'nın Competus Ailesi'ne mensup 4x4 ve SUV araç lastiklerini ve spor segmentteki Lassa Phenoma desenini tanıttı.
     Brisa'nın Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı'na katılımıyla ilgili görüşünü yazılı açıklamayla paylaşan Brisa Uluslararası Satış ve Pazarlama Direktörü Halit Şensoy, "Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı'nı Lassa markamızın arkasındaki teknoloji, dizayn ve felsefeyi uluslararası arenada ziyaretçilerle paylaşmak için eşsiz bir fırsat olarak görüyoruz. Fuar aynı zamanda yeni iş ilişkileri kurma ve mevcut ilişkileri sağlamlaştırma açısından da markamıza değer katıyor" dedi.
     Brisa'nın yeni uluslararası pazarlara açılma ve yurt dışındaki varlığını güçlendirme hedefi doğrultusunda yoğun bir şekilde çalıştıklarını ve 2012 yılı sonu itibariyle 60'ın üzerinde ülkede araç sahipleriyle Lassa markasını buluşturduklarını vurgulayan Şensoy, Lassa ile Avrupa'nın en fazla sayıda ziyaretçi ağırlayan fuarları arasında yer alan Cenevre Otomobil Fuarı'nda Türkiye'yi temsil eden tek marka olmanın gururunu yaşadıklarını ifade etti.
    
     -Lassa'nın yeni nesil lastikleri Alman TÜV SÜD onaylı-
    
     Lassa Competus Ailesi'nin maksimum güvenlik sağlayan son üyesi Lassa Competus H/P ile yeni spor segment performans lastiği Lassa Phenoma, Avrupa'nın en önemli bağımsız test ve sertifikalandırma kuruluşları arasında yer alan TÜV SÜD tarafından onaylı. Yüksek performanslı spor sürüş keyfini yaşamak isteyen 4X4 ve SUV sürücülerine hitap eden Lassa Competus H/P yeni nesil deseni ve arkasındaki teknolojileri ile ıslak ve kuru zeminlerde maksimum güvenlik sağlarken asfalttaki sessizliğiyle de dikkati çekiyor. Lassa Phenoma ise değişen yol koşullarına uyum sağlayan yapısıyla spor araçlar ve sportif sürücüler tarafından tercih ediliyor.
    
    
    

Bu haberi 165 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir