Brent petrol geçen haftanın getirisini 1 günde geri verdi -Brent petrolün varil fiyatı cuma günkü…

  • Yazı boyutu
Brent petrol geçen haftanın getirisini 1 günde geri verdi
  -Brent petrolün varil fiyatı cuma günkü…

Brent petrol geçen haftanın getirisini 1 günde geri verdi -Brent petrolün varil fiyatı cuma günkü kapanışına göre yaklaşık yüzde 4 oranında geriledi

Brent petrolün varil fiyatı uluslararası piyasada cuma günü kapanışına göre yaklaşık yüzde 4 oranında değer kaybederek 102,39 dolara geriledi.
     Geçtiğimiz haftaya 101 dolar seviyesinden başlayan Brent petrolün varil fiyatı hafta boyunca piyasalardaki iyimserliğin etkisiyle yükseliş trendinde hareket etmiş ve haftayı yüzde 5,10 oranında yükselişle 106,67 dolardan kapatmıştı.
     Bugün ise Çin'de büyümeye yönelik endişelerin yetkili ağızlardan daha güçlü bir şekilde dile getirilmesiyle sert bir şekilde düşüşe geçen petrol fiyatları için analistler 100 ve 98 dolar desteklerinin takip edileceğini belirtiyorlar. Brent petrol geçen haftanın neredeyse tüm getirisini bir günde geri vererek yüzde 4'e yaklaşan oranda değer kaybetti.
    
    
    

Bu haberi 165 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir