Breastgain

  breastgaingorusbuyutucu, breastgain göğüs büyütücü, neopuntia zayıflama hapı zayıflama kapsülü, figurin zayıflama hapı ( / Adana / Türkiye)
  breastgain (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Breastgain

  • Ürün Adı : Breastgain

  Ürün Hakkında

  » ÜRÜN HAKKINDA

  --------------------------------------------------------------------------------

  http://breastgain.guzelliksirlarim.com

  Göğüs büyüten hap silikona rakip
  Estetik ameliyattan çekinen ya da maddi imkanı olmayan kadınlar bu hapı kurtarıcı olarak görüyor.

  3 ay kullanıldığında göğsü bir beden büyütüp sıkılaştırdığı ileri sürülen hapın daha çok Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Karadeniz kadınının ilgi gösterdiği hapı geçen yıl 120 bin kutu sattıklarını söyleyen ithalatçı firma, hapı kullanan ve sonuçlarından memnun kalan kadınlar başkalarına tavsiyede bulunduğu için rakamların son iki yılda daha da arttığını söyledi.

  Göğüs büyüten hapı “Sihirli” olarak tanımlayan Türkiyenin ileri gelen eczacıları şunları söyledi: “Hapın içinde bulunan şevket otu, karahindiba, hayıt, kava kava, melet otu ve beşparmak otları yüzyıllardan beri bilinen ve kullanılan bitkiler. Bu bitkiler sayesinde hormonlar dengeleniyor, kan dolaşımı artıyor ve göğüs kasları güçleniyor ve bir beden büyüyor.

  Ürünün hiçbir yan etkisi yok. Sabah akşam 3 ay kullanıldığında sonuç alınıyor.”

  Göğüs büyüten hap Türkiye`de !
  Küçük ve sarkık göğüslü hanımlar artık tabletle istediği ölçüye sahip olabilecek
  Araştırmalara göre kadınlar, en çok göğüsleriyle ilgileniyor ve büyük bölümü, küçük veya sarkık olmasından şikayetçi. Bu yüzden de bıçak altına yatıp silikon taktırıyor. Ancak şimdi Amerika`da katkı maddesi kullanılmadan sadece bitkisel ürünlerden elde edilen ve göğüsleri büyütüp dikleştiren haplar geliştirildi.

  Kaynak : Haber3.Com - 28 Haziran 2006

  Türk kadını en çok göğüs büyütme ameliyatı yaptırıyor
  En çok yapılan estetik ameliyatlardan biri olan silikon tarihe karışıyor.

  Bahar aylarında ince giysilere dönülmesiyle birlikte, meme estetiği için başvuruların arttığını açıklayan uzmanlar, yaz aylarının sıcaklar sebebiyle operasyona uygun olmadığını söylüyor. Türk kadınlarının en sık başvurusu ise, göğüs büyütme ameliyatlarına oluyor

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Breastgain
  breastgaingorusbuyutucu, breastgain göğüs büyütücü, neopuntia zayıflama hapı zayıflama kapsülü, figurin zayıflama hapı ( / Adana / Türkiye)
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir