"Bravo Alana Bravo"

  • Yazı boyutu
"Bravo Alana Bravo"

Fiat'ın Bravo modeline özel Facebook kampanyası devam ediyor

TOFAŞ çatısı altında yer alan Fiat Türkiye, www.facebook/FIATTurkiye adresli Facebook marka sayfasının 700 bin üyeye ulaşması dolayısıyla geçtiğimiz ay başlattığı Fiat Bravo kampanyasına temmuz ayında da devam ediyor.
     Fiat Türkiye açıklamasına göre, kampanya kapsamında Fiat Türkiye'nin Facebook sayfasında yer alan "Bravo Alana Bravo" uygulaması üzerinden "Bana Bravo" formunu doldurarak kampanya şifrelerini alan müşteriler, Fiat satış bayilerine gittiklerinde 1500 liralık indirim imkanı kazanıyor.
     "Bravo Alana Bravo" sloganlı kampanyadan Facebook kullanıcılarının bizzat kendisi yararlanabileceği gibi, "Arkadaşıma Bravo" formunu doldurarak kampanyayı önerebilmeleri ve arkadaşlarının da 1500 lira indirimden yararlanmaları sağlanabiliyor. Önerdiği arkadaşının kampanya kapsamında 31 Temmuz'a kadar Fiat Bravo alması durumunda ise öneren Facebook kullanıcısına da "Komple Oto Koruma" hizmeti hediye ediliyor.
     Facebook kampanyasına kayıt sonrasında sağlanan 1500 liralık indirimle birlikte 36 bin 850 liradan başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim satış fiyatıyla ve fiyat/fayda orantısında dikkati çekici donanım paketleri sunan Fiat Bravo'ya, Euro NCAP tarafından yolcu ve araç güvenliğinde 5 yıldız, çocuk güvenliğinden ise 3 yıldız verilmişti. Fiat Bravo, Active Plus, Dynamic Plus ve Sports Style adı verilen 3 ekipman seviyesiyle tercih edilebiliyor.
    
    
    


Bu haberi 255 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir