BP Türkiye'de büyümeyi sürdürmeyi hedefliyor -BP Türkiye Akaryakıt Satış Müdürü Yiğit Meral:…

  • Yazı boyutu
BP Türkiye'de büyümeyi sürdürmeyi hedefliyor 
     -BP Türkiye Akaryakıt Satış Müdürü Yiğit Meral:…

BP Türkiye'de büyümeyi sürdürmeyi hedefliyor -BP Türkiye Akaryakıt Satış Müdürü Yiğit Meral: -"BP, Türkiye'de büyümeye kararlı"

BP Türkiye Akaryakıt Satış Müdürü Yiğit Meral, Türkiye'de 100. yılını kutlayan şirketlerinin, ekonomik ve jeopolitik koşulları nedeniyle Türkiye'de büyümeye kararlı olduğunu söyledi.
     Meral, BP Yol Güvenliği Çocuk Tiyatrosu'nun gösterimini izlemek üzere geldiği İzmir'de, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Türkiye'de akaryakıt, madeni yağ, LPG, doğalgaz ve ham petrol faaliyetleri yürüten şirketlerinin, yılbaşından bu yana 30 yeni istasyon açarak, istasyon sayısını 600'e çıkardığını belirtti.
     BP'nin yıl sonuna kadar 16 yeni istasyonu daha faaliyete geçireceğini ifade eden Meral, şunları kaydetti:
     "BP Türkiye'de büyümeye kararlı. Yatırımlarına devam etmek ve Türkiye'de büyümek istiyor. Türkiye'nin büyüme potansiyeli çok yüksek. Aynı zamanda bir diğer gerçek de Türkiye'nin jeopolitik konumu, Nabucco Projesi, Azeri gazı, Bakü-Tiflis-Ceyhan hattı, Türkiye tüm bu enerji akışının kalbinde, önemli bir yerde. BP'nin, Türkiye yatırımları devam edecek."
     Meral, BP olarak Türkiye'deki 100. yıllarında sosyal sorumluluk projelerinde yer almaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.
    
    
    

Bu haberi 162 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir