Boyut Güvenlik Teknolojileri - Www.boyutguvenlik.com / 0212 320 91 74

  Emirgazi Cd.Zümrüt Sk.İbrahim Elmas İş Merkezi B1 Blok (Hyundai Plaza) K:3 D:7 Okmeydanı Şişli / İstanbul ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-3209174 090-212-3209165
  Berna Köroğlu (Satış Müdürü)

  Boyut Güvenlik Bekçi KOntrol Sistemleri

  • Ürün Adı : Boyut Güvenlik Bekçi KOntrol Sistemleri

  Ürün Hakkında

  BOYUT GÜVENLİK -
  güvenlik ihtiyacı hissedilen her yerde güvenlik kontrolü sağlayabilmek için üretilen Güvenlik Tur Sistemi tüm güvenlik otomasyonu projelerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Bekçi tur sistemi çağımızın en üstün teknolojileri kullanılarak oluşturulmuştur. 2000`li yılların gereği olarak bilgisayar yapısında geliştirilen bekçi tur sistemi Windows ortamında çalışmaktadır. Ayrıca raporlama kapasitesi arttırılarak kontrol işleminin daha geniş ve daha ayrıntılı bir biçimde (günlük, haftalık ya da aylık) raporlandırılması sağlanmıştır.
  Güvenlik arz eden yerlere monte edilen kontrol noktalarını belirlediğiniz zamanlarda güvenlik görevlisi okuyucu kalemi 5-7 cm yaklaştırarak okutur ve kalemin hafızasına bu bilgiler kaydedilir.Görevli kendisine verilmiş talimat çerçevesinde turuna aynı şekilde devam edip tamamlar. Daha sonra bu bilgiler bilgisayara aktarılarak güvenlik görevlisinin nereleri ne zaman dolaştığı, atladığı nokta olup olmadığı ayrıntılı bir şekilde raporlamaktadır.
  Proximity Okuyucu kalemin dış yüzeyi ( SS 304 ) paslanmaz çelikten yapılmış olup, darbelere karşı dayanıklıdır. Su geçirmezlik özelliği (waterproff ) sayesinde her türlü kötü hava şartlarında çalışabilir.
  RFID teknolojisiyle çalışan aktarım cihazı sayesinde datalar hızlı ve güvenli bir şekilde bilgisayara aktarılabilir. Aynı zamanda şarj aleti olarak ta kullanılan gelişmiş kit ile okuyucu kalem ortalama 60 gün şarj gerektirmeden çalışabilir. Bataryası bitmeden son 50 okutmada ışıklı ve sesli uyarı verir.
  Kontrol noktaları her yere kolayca monte edilebilir. Kötü hava koşulları manyetik alan ve basınçtan etkilenmediği gibi enerji bağlantısı gerektirmez. Her türlü yedek malzemesi mevcuttur. 100 Yerli üretimdir ve Bilgisayar programı Türkçe olup farklı dilleri de destekleyebilir.

  Tümünü göster
  Boyut Güvenlik Teknolojileri - Www.boyutguvenlik.com / 0212 320 91 74
  Emirgazi Cd.Zümrüt Sk.İbrahim Elmas İş Merkezi B1 Blok (Hyundai Plaza) K:3 D:7 Okmeydanı Şişli / İstanbul ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-3209174
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir