BOTAŞ ihalesi -"Mardin Doğal Gaz Boru Hattı Yapım İşi" ihalesinde en düşük teklifi 18 milyon…

  • Yazı boyutu
BOTAŞ ihalesi
  -"Mardin Doğal Gaz Boru Hattı Yapım İşi" ihalesinde 
  en düşük teklifi 18 milyon…

BOTAŞ ihalesi -"Mardin Doğal Gaz Boru Hattı Yapım İşi" ihalesinde en düşük teklifi 18 milyon 855 bin lira ile "Vemak İnş. Taah. Makina San. Tic. AŞ" verdi

Mardin Doğal Gaz Boru Hattı Yapım İşi ihalesinde, en düşük teklifi 18 milyon 855 bin lira ile "Vemak İnş.Taah. Makina San. Tic. AŞ" verdi.
     BOTAŞ Genel Müdürlüğü Nezihi Berkkam Konferans Salonu'ndaki ihaleye, Atilla Doğan İnş.Taah.San.Tic. ve Tes.A.O, Koçoğlu İnş.San.Tarım ve Hayv. Tic. AŞ, Metlak İnş. San. Ltd. Şti. ve Şahinler İnş. Ltd. Şti. İş Ortaklığı, Özmir İnş. Turzm. San. Tic. Ltd. Şti. ve Biroğlu İnş. Turzm Ltd. Şti. İş Ortaklığı, Vemak İnş. Taah. Makina San. Tic. AŞ, İndet İnş. Dek. Tes. San. Tic. Ltd. Şti katıldı.
     Yaklaşık maliyeti 11 milyon 739 bin 982 dolar (20 milyon 650 bin 628 lira) olarak belirlenen iş için Vemak İnş. Taah. Makina San. Tic. AŞ, 18 milyon 855 bin lira ile en düşük teklifi verdi.
     İhalenin sonucu yapılacak değerlendirmenin ardından duyurulacak.
    
    
    

Bu haberi 474 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir