Bosch'un akıllı i-DOS'u İstanbul'da

  • Yazı boyutu
Bosch'un akıllı i-DOS'u İstanbul'da

Bosch'un akıllı i-DOS'u İstanbul'da

Bosch'un akıllı tasarım ve profesyonel yıkamayı evlere getiren yeni çamaşır makinelerini tüketicilerle buluşturmak amacıyla 8 ilde Unilever işbirliğiyle düzenlediği "i-DOS Lekesiz Temizlik Turu", 30 Kasım tarihine kadar İstanbul'da bulunacak.
     Bosch açıklamasına göre, İstanbullular Akıllı Otomatik Dozaj Sistemi sayesinde deterjan çekmecesine bir kez konan yaklaşık 1,3 litre ultra konsantre sıvı deterjan ve 0,5 litre yumuşatıcı ile bir daha deterjan çekmecesini açmaya gerek kalmadan 40 yıkama yapan akıllı Bosch i-DOS'u bizzat test edebiliyor.
     Bosch, geçen yıl Türkiye'nin 29 il merkezi ve ilçelerinde sürdürdüğü i-DOS Lekesiz Temizlik aktivitesini, bu yıl 8 ilde devam ettiriyor. İstanbullular aktivite çerçevesinde Bosch bayilerinin önünde kurulacak stantlarda, A+++ enerji sınıfı ile A enerji sınıfından yüzde 30 daha tasarruflu olan yeni Bosch WAY24840TR HomeProfessional i-DOS ve WAS28840TR Ecologixx 8 i-DOS çamaşır makinesi modellerini Omo ile bizzat test ediyor.
     Ayrıca, Bosch'un, herkes çamaşır bakımında Bosch farkını bizzat yaşayabilsin diye Kasım ayına özel başlattığı çamaşır makinesi alana, Bosch kurutma makinelerinde yüzde 40 indirim fırsatı kampanyasından da yararlanıyor. Bosch i-DOS Lekesiz Temizlik Türkiye turu, Adana, İçel, Antalya, İzmir, Kayseri, Samsun, Bursa ve İstanbul'da gerçekleştiriliyor.
     Bosch, banyolarını Bosch ile tanıştırmak için bir de sonbahar fırsatı sunuyor. 30 Kasım'a kadar süren kampanya kapsamında herhangi bir Bosch çamaşır makinesi alana, Bosch kurutma makinelerinde yüzde 40 indirim fırsatı sunuluyor. Bonus kredi kartı sahipleri peşin fiyatına 10 taksit ve 4 ay taksit erteleme ayrıcalıkları ile Bosch Kasım kampanyasından yararlanabiliyor.
    
     -OMO tecrübesi ile temizlikte yepyeni bir adım-
    
     Açıklamada ayrıca OMO Total Ultra Konsantre Sıvı Deterjan'a ilişkin bilgiler de paylaşıldı. OMO Total Ultra Konsantre Sıvı Deterjan'ın sadece küçük bir kapağı, toz deterjanın bir ölçekle temizlediği kadar çamaşırı temizliyor.
    
    
    

Bu haberi 123 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir