Bosch Türkiye Temsilcisi Young: -"Sadece ısıtma değil havalandırma ve soğutmada da artık tüm…

  • Yazı boyutu
Bosch Türkiye Temsilcisi Young: 
  -"Sadece ısıtma değil havalandırma ve soğutmada 
  da artık tüm…

Bosch Türkiye Temsilcisi Young: -"Sadece ısıtma değil havalandırma ve soğutmada da artık tüm piyasayı Türkiye'de tek elden çözüm sunabilir hale geliyoruz"

Bosch Türkiye Temsilcisi Steven Young, "Sadece ısıtma değil havalandırma ve soğutmada da artık tüm piyasayı Türkiye'de tek elden çözüm sunabilir hale geliyoruz" dedi.
     Young, Bosch Isı Sistemleri'nin Adana'daki yeni bayisinin açılışında, dünyanın önde gelen teknoloji ve hizmet sağlayıcı kurumlarından biri olan Bosch'un, global anlamda 300 binden fazla kişiye istihdam sağladığını söyledi.
     Grubun 150 ülkede faaliyet gösterdiğini ifade eden Young, Bosch denince evlerdeki birkaç beyaz eşyanın akla geldiğini ancak firmanın otomotiv, dayanıklı tüketim mamulleri ve bina teknolojisi ile sanayi teknolojileri alanı olmak üzere 3 alanda faaliyet gösterdiğini belirtti.
     Termoteknik iş koluna büyük önem verdiklerini vurgulayan Young, "Türkiye'de 20 yıldan fazla süredir faaliyet gösteriyoruz. Manisa fabrikamızda 34 ülkeye ihracat yapıyoruz ayrıca Türk sanayisinin ihtiyaçlarını da bu fabrikamızdan karşılıyoruz. Bu fabrikamızda geçen yıl bir rekor kırdık. 524 bin kombi üretip, bunun bir çoğunu ihraç ettik ve Türkiye'ye sattık. Öte yandan Türkiye'deki satışlarımız da dünyada rekor kırdı. Yani satışlarını en çok artıran ülke Türkiye oldu. Dolayısıyla 2011 yılı termoteknik grubu için Türkiye'de gerçekten bir başarı yılıydı" diye konuştu.
     Birkaç ay önce LG ile klima alanında anlaşma sağladıklarını kaydeden Young, "LG klima ile bir iş ortaklığı kurduk. Türkiye'de bundan sonra LG satış ve tüm ihtiyaçlarını Bosch olarak biz yürüteceğiz. Bu şu anlama geliyor; sadece ısıtma değil havalandırma ve soğutmada da artık tüm piyasayı Türkiye'de tek elden çözüm sunabilir hale geliyoruz. Tüketicimize en yakın noktada olmak bizim ana hedeflerimizden bir tanesidir" dedi.
    
    
    

Bu haberi 168 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir