Bosch'ta HydroFresh çekmecesi sebze meyveyi taze tutuyor

  • Yazı boyutu
Bosch'ta HydroFresh çekmecesi sebze meyveyi taze tutuyor

Bosch'ta HydroFresh çekmecesi sebze meyveyi taze tutuyor

Bosch Glass Edition NoFrost Kombi buzdolapları, HydroFresh çekmecesi ile mevsim sebze ve meyvesini taze ve sağlıklı tutulmasını sağlıyor.
     Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, "Yaşam için teknoloji" sloganıyla sadece bugünü değil, geleceği de iyileştiren Bosch ev aletleri, yeni Glass Edition NoFrost Kombi buzdolapları ile tüketicilerin, ürünleri daha uzun süre sağlıklı ve taze saklama ihtiyacına cevap veriyor.
     Bosch'un doğa dostu teknolojinin merkezine tazeliği koyduğu Bosch Glass Edition NoFrost Kombi buzdolapları, HydroFresh çekmecesi ile sebze ve meyveleri, ChillerBox çekmecesi ile et ürünlerini iki katına kadar daha uzun süre taze tutuyor.
     HydroFresh çekmecesine özel manuel sürgü sistemi, bu teleskopik çekmeceye yerleştirilen yiyeceklerin daha fazla hava ile temas etmesini engelliyor. Ayrıca HydroFresh çekmecesinin dalgalı tabanı, yiyeceklerin zemine daha az değmesini sağlayarak onları koruyor. Mükemmel saklama koşulları sunan HydroFresh teknolojisi, vitamin ve nem kaybını önleyerek sebze ve meyvelerin besin değerlerini daha uzun süre muhafaza ediyor.
     Bosch Glass Edition NoFrost kombi buzdolapları, HydroFresh teknolojisiyle gıdaların doğru sıcaklık ve nem aralığında muhafaza edilmesi hijyenik bir biçimde gerçekleştirildiğinden çok büyük bir enerji tasarrufu sağlıyor. Ayrıca, A++ enerji sınıfındaki Bosch Glass Edition NoFrost kombi buzdolapları, A enerji sınıfına göre yüzde 40'a varan oranlarda daha az enerji kullanıyor.
    
    
    

Bu haberi 157 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir