Anf Tasarruf Sistemleri

  Yenigün Mah. Sakarya Cad. Eliboş Sok. No:1/b ( / Sakarya / Türkiye)
  090-532-5840426
  Ali Akkaş (Firma Sahibi / Ortağı)

  Borzom %20-%30 Araç Yakit Tasarrufu Bayilerini Ari

  • Ürün Adı : Borzom %20-%30 Araç Yakit Tasarrufu Bayilerini Ari

  Ürün Hakkında

  BORZOM YAKIT TASARRUF SİSTEMİ NEDİR, NASIL ÇALIŞIR? %20-%30 TASARRUF NASIL SAĞLANIR?

  BORZOM yakıt tasarruf sistemi içten yanmalı motorlarda genleştirme esaslı çalışan komplike bir kit> tir. Günümüz teknolojisiyle üretilen motorlar, yakıt deposundan besleme sistemine gelen yakıtın %55–60 oranını yakarak faydalı işe çevirir, geri kalan %40–45 oranındaki yanmamış atıklar katalitik konvektörler,egzoz susturucuları tarafından bir bölümü absorbe edilerek doğaya bırakılır.

  BORZOM Yakıt Sistemi ile desteklenen motorlardaEMME ZAMANI: Yakıt deposundan besleme sistemine gelen yakıt ve hava karışımı emme subabının açılmasıyla , silindirin (yakıt+hava+solüsyon), bu sırada piston aşağıya doğru inmektedir. SIKIŞTIRMA ZAMANI: Emme ve egzoz subabları kapalı konumdadır ve piston yukarı doğru çıkar. Bu zamanda yakıt+hava+solusyon sıkıştırılır ve hacmi küçülür, hacmin küçülmesi karışımın ısınmasına yol açar. Isınan, hacmi küçülen karışım homojen bir konuma gelir, tam yanmaya hazırdır.

  YANMA ZAMANI: Bujinin ateşlemesiyle patlama gerçekleşir. Patlama ile genleşen karışım pistonu aşağıya doğru iter, motorun maksimum güç üretme zamanı burasıdır.“ Solusyonun içeriğindeki katkılar sayesinde deterjan, yıkama, aşırı basınç, bor hidrür gibi yanma odasında açığa çıkan hidrojen sayesinde tam yanma sağlar. ” Patlama ile aşağı hareket eden piston, yukarıya doğru hareket etmeye başlar.Egzoz subobu açılır ve gazlar dışarı atılır. Tam yanma sağladığı ve egzoz emisyonunu düşürdüğü için doğaya zarar vermez, çevre dostudur.

  BORZOM YAKIT SİSTEMİNİN FAYDALARI NELERDİR? Motorunuzun performansı artar Motorunuzun hararetini düşürür Siboplarda kurum başlamayı önler Yağ değişim periyodunu uzatır Motorun vuruntusunu önler Çiğ yakıt sorununu engeller, tam yanma sağlar Çevre dostudur. Egzoz emisyonunu %30 düşürür Bujilerin ömrünü uzatır Bakım ve tamirat gerektirmez Düşük devirde yüksek viteste kullanım Kit` in parçaları 2 yıl garantilidir

  Tümünü göster
  Anf Tasarruf Sistemleri
  Yenigün Mah. Sakarya Cad. Eliboş Sok. No:1/b ( / Sakarya / Türkiye)
  090-532-5840426
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir