"Bölgesel Kalkınma ve Kalkınma Ajansları Raporu" -TÜRKONFED, "Bölgesel Kalkınma ve Kalkınma…

  • Yazı boyutu
"Bölgesel Kalkınma ve Kalkınma Ajansları Raporu"
  -TÜRKONFED, "Bölgesel Kalkınma ve Kalkınma…

"Bölgesel Kalkınma ve Kalkınma Ajansları Raporu" -TÜRKONFED, "Bölgesel Kalkınma ve Kalkınma Ajansları Raporu"nu Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'a sunacak

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), "Bölgesel Kalkınma ve Kalkınma Ajansları Raporu"nu Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'a sunacak.
     Yapılan açıklamada, TÜRKONFED'in, bölgesel düzeyde ortaya çıkan rekabet ve eşitsizliklerin giderilmesi konusunda en etkin araç olan kalkınma ajanslarına yönelik çalışmalarına devam ettiği ifade edildi.
     Kalkınma ajansları için yeni ve başarılı bir model oluşturulmasını amaçlayan TÜRKONFED'in bölgesel kalkınma ajanslarının hangi koşullarda bölgesel kalkınma ve büyüme sorununa daha iyi cevap verebileceği konusunu karşılaştırmalı bir biçimde ortaya koyan "Bölgesel Kalkınma ve Kalkınma Ajansları Raporu" çalışmasına imza attığı kaydedildi.
     Raporun Marmara Üniversitesi'nde görev yapan Prof. Dr. Fatma Doğruel tarafından hazırlandığı dile getirilen açıklamada, raporun TÜRKONFED Başkanı Erdem Çenesiz tarafından 13 Temmuz Cuma günü Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'a makamında sunulacağı bildirildi.
    
    
    

Bu haberi 167 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir