2.yıl

  Bölge Servisi Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  Ege Bölge servisi, hizmetini uzun yıllardan beri konusunda uzman teknik personelimizle birlikte müşteri memnuniyetine öncelik veren görev anlayışımızla Ege Bölge servisi acil çağrı merkezimizden ve telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir Ege Bölge servisinden yardım isteyebilirsiniz. Her zaman konusunda uzman ve eğitimli teknik personelimize Ege Bölge servisi hakkında veya Ege Bölge ürünleri ile ilgili teknik soruları yöneltebilirsiniz.

  Konusunda uzman İzmir Ege Bölge servisi olarak müşterilerimize en kısa zamanda hizmet vermek için gezici servislerimiz ile İzmir'in her semtine Ege Bölge servis hizmeti götürmekteyiz.Ege Bölge Servis'imiz de hergün onlarca müşterinin Ege Bölge servis hizmeti talebine hızla ve garantili servis hizmeti verilmektedir.

  Ege Bölge SERVİSİ
  Deneyimli Ege Bölge Servisi, Ege Bölge servis teknik personellerimizin tek hedefi müşteri memnuniyetini sağlamaktır.Ege Bölge beyaz eşya servisi, servis bakımı, onarımı ve Ege Bölge servisi ürün montajı ile müşterilerini güler yüzlü kalmaları için elimizden gelen gayret ve imkanı sağlamaktayız.
  İzmir Ege Bölge servisi olarak İzmir'in her bölgesine yakın servisimiz olmakla birlikte zamanında orada olup sizlere hizmet sağlıyabilmek için kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Onarım bakım ve montaj işlemlerinde tecrübeli kadromuzun sizler için tek politikası güvendir. Servislerimizde arıza tespiti yapılarak müşteriden onay alındıktan sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılmaktadır.

  Ege Bölge SERVİS HİZMETİ

  Ege Bölge Servisi olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı ve sürekli kendini geliştiren müşterisinin her koşulda yanında olduğunu hissettiren Ege Bölge servisidir.

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir