Global Hizmet Yönetimi Ve Danişmanlik Ltd.şti.

  Cevizlik Mah, Ebuziya Cad, Meltem Apt. No:69 Da:6 ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-4662755 090-212-4663711
  Bülent Esengül (Firma Sahibi / Ortağı)

  Bodrolama

  • Ürün Adı : Bodrolama

  Ürün Hakkında

  Dış kaynak kullanımının en yaygın olanı bordrolama hizmetidir. Bu hizmet ile firmaların sabit maliyetlerinin düşmesi, rekabet avantajı sağlanmaları ve kaynakların verimli kullanılması söz konusu olmaktadır.

  Her tür kurum ve kuruluşu etkileyen önemli bir unsur rekabetin giderek artması ve rekabet kurallarının iş yapış şekline doğrudan etkisidir.

  Rekabet kurallarına uyum hem kurumların stratejilerini doğru temeller üzerinde oluşturmalarına hem de önemli riskleri doğru değerlendirmelerini sağlamaktadır.

  Yasal İşveren sıfatı ile GLOBAL HİZMET, İş Kanunu ve çalışma mevzuatlarına bağlı kalarak 4857 sayılı İş Kanununda belirtilen sayılara ulaşıldığında çalıştırmak zorunda kalınan (eski hükümlü, özürlü,terör mağduru) personel sınırlarının altında kalmak isteğiyle istihdam edemediğiniz personeli yasal mevzuatlar çerçevesinde kendi bordrosunda tutmakta, şirketlerin ana faaliyetlerinde yoğunlaşarak tüm konularda daha az zaman harcamak, kaliteli personele ulaşmak ve böylece maliyetleri düşürmek istemeleri , gibi her konuda iş yükünüzü üzerine alarak bordrolama hizmeti sunmaktadır.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Global Hizmet Yönetimi Ve Danişmanlik Ltd.şti.
  Cevizlik Mah, Ebuziya Cad, Meltem Apt. No:69 Da:6 ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-4662755
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir