Blendax Güzellik Karavanı, 8 şehirde yaklaşık bin kişinin saçlarını yıkadı

  • Yazı boyutu
Blendax Güzellik Karavanı, 8 şehirde yaklaşık bin kişinin saçlarını yıkadı

Blendax Güzellik Karavanı, 8 şehirde yaklaşık bin kişinin saçlarını yıkadı

Blendax, "1 yıkamayla dolgun saçlara kavuşmanın sırrı"nı tüketicilerle paylaşıyor. "Blendax'la Hayatı Yakala" kampanyası kapsamında yola çıkan Blendax Güzellik Karavanı, yaptığı tur sırasında 8 şehirde yaklaşık bin kişinin saçlarını yıkadı.
     Yapılan açıklamaya göre, Blendax Güzellik Karavanı Bursa, İzmir, Ankara, Konya, Adana, Mersin, Antep ve İstanbul'u dolaşarak 45 günde 3 bin 64 kilometre yol kat etti.
     Etkinliğin son ayağı, dün Cevahir Alışveriş Merkezi önünde Blendax'ın reklam yüzü Esra Erol'un da katılımıyla gerçekleştirildi. Gün boyunca çeşitli aktivitelerin düzenlendiği etkinlik alanında, tüketicilerin saçları Blendax ile yıkanarak dolgunlaştırma etkisini test etmeleri sağlandı.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Esra Erol, "Biz kadınlar için saçlarımız, güzel görünmemizin ilk adımıdır" ifadelerini kullandı.
    
     -"Blendax'la Hayatı Yakala" kampanyası-
    
     Esra Erol, Blendax ve Blendax'la Hayatı Yakala kampanyası hakkında da şu bilgileri verdi:
     "Sağlıklı ve hacimli saçlara sahip olduğumuzda kendimizi daha iyi hissediyoruz. Bunun için de servet ödemeye gerek yok. Mesela Blendax Extra Hacim serisi saçlara 'hacim' vermek üzere tasarlanmış. Ürünün içeriğinde bulunan 'Aqua Hacim Formülü' saç tellerini köklerinden kaldırarak dolgun bir görünüme kavuşturuyor. Özel tasarlanan bu ürün sayesinde saçlarım elektriklenmeden dolgunlaşıyor ve bu dolgunluğu 48 saate kadar koruyabiliyorum.
     Ayrıca size Blendax'tan harika bir haberim var; Blendax'la Hayatı Yakala kampanyasıyla hayatınıza sihirli bir değnek gibi dokunuyor ve size muhteşem hediyeler kazandırıyor.
     İstanbul'da harika 1 ev, son model 1 araba, ayrıca 100 kişiye Braun hediye seti ve 500 kişiye 1 yıllık Blendax şampuan seti... Nasıl mı kazanacaksınız- Çok basit! Bir Blendax alıyoruz, paketin üzerindeki sarı etiketteki şifreyi 6635'e kısa mesajla gönderiyoruz veya www.blendaxlahayatıyakala.com'dan şifreyle başvuruyoruz. Unutmayın, her yeni Blendax şişesi yeni bir kazanma şansı. Haydi ne duruyorsunuz, Blendax'la hayallerinizi de hayatı da yakalamak elinizde! Son gün 30 Kasım!"
    
    
    

Bu haberi 221 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir