BKM, Mobey Forum'un üyesi oldu

  • Yazı boyutu
BKM, Mobey Forum'un üyesi oldu

BKM, Mobey Forum'un üyesi oldu

Bankalararası Kart Merkezi (BKM), mobil finans hizmetlerinin sürdürülebilir ve güvenli altyapılarla sağlanması amacıyla kurulan Mobey Forum'un üyesi oldu.
     BKM açıklamasına göre, BKM'nin, mobil finans hizmetlerinin sürdürülebilir ve güvenli altyapılarla sağlanması amacıyla kurulan Mobey Forum'un üyesi olduğu ve Mobey Forum'un, üyelerine araştırma raporları, konferanslar ve toplantılar aracılığıyla, mobil finansal hizmetlerin tüm alanlarından uzmanlarla tanışma ve sektörle ilgili yeni gelişmeleri yakından takip etme imkanı sunuyor.
     Mobey Forum üyeleri aynı zamanda dünyada konu ile ilgili düzenlenen etkinliklere davet ediliyor. Sektörün bugünü ve geleceğine dair araştırmalar yapan bir merkez olma misyonunu da üstlenen Mobey Forum, mobil finans hizmetleriyle bağlantısı bulunan ve bu hizmetleri destekleyen tüm kurumlarla işbirliği sağlıyor.
     Üyelerini bir araya getirerek mobil finansal altyapıların gelişmesi için faaliyet gösteren Mobey Forum, mobil cüzdanın tanımı ve özellikleri ile uygulama ve kullanımı üzerine detaylı araştırmalar yayınlıyor.
     "2023 Türkiye'de Nakitsiz Ödemeler" vizyonu doğrultusunda çalışmalarını sürdüren, bu amaçla ulusal dijital cüzdan BKM Express'i geliştiren BKM, bireylerin hayatına her geçen gün sunduğu kolaylaştırıcı çözümler ile daha fazla girmekte olan mobil teknolojilerin bireysel ödemeler için de en etkin şekilde kullanılması için çalışmaktadır.
     BKM, ulusal dijital cüzdan çalışmalarını Mobey Forum bünyesindeki küresel tecrübelerden de faydalanarak geliştirecek, kartlı ödeme sistemlerinde dünyaya öncülük yapan ülkemizin tecrübelerini Mobey Forum aracılığı ile dünyaya duyuracak.
    
    
    

Bu haberi 125 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir