BKM İstanbul Shopping Fest'in ana destekleyicisi oldu

  • Yazı boyutu
BKM İstanbul Shopping Fest'in ana destekleyicisi oldu

BKM İstanbul Shopping Fest'in ana destekleyicisi oldu

Bankalararası Kart Merkezi (BKM) bu yıl da İstanbul Shopping Fest'in ana destekleyicisi oldu.
     BKM'den yapılan açıklamaya göre, 9-29 Haziran 2012 tarihleri arasında düzenlenecek İstanbul Shopping Fest, İstanbul'u dünya alışveriş merkezlerinden biri haline getirmeyi amaçlıyor.
     Festival kapsamında sezon ürünlerinde yapılacak yüzde 50'lere varan indirim ve düzenlenecek çeşitli kampanyaların yanı sıra, sokak şenlikleri, konserler, gösteriler, müzik etkinlikleri, özel alışveriş partileri, yarışmalar, moda gösterileri, yurt dışından gelecek olan özel grupların şovları ve defileler de İstanbul'a 21 gün boyunca renk ve hareket getirecek.
     BKM Genel Müdürü Soner Canko, perakende sektörünü her zaman desteklediklerini belirterek, İstanbul Shopping Fest'i sadece perakende sektörü için değil, Türkiye ekonomisi açısından büyük bir fırsat olarak gördüklerini kaydetti.
     Festivalin sadece perakende sektörüne değil, turizm, otelcilik ve ulaşım gibi Türkiye ekonomisine etki eden birçok sektöre de canlılık getireceğine inandıkları ifade eden Canko, geçen sene ilk olmasına rağmen, rüşdünü ispat eden festivalin bu yıl daha da başarılı olacağına inandıklarını söyledi.
     Festival süresince banka kartı veya kredi kartı ile İstanbul ili ve ilçe sınırları içerisinde bulunan, banka kartı ve kredi kartı ile satış yapılan tüm mağazalardan tek seferde 25 lira ve üzeri tutarında alışveriş yapan müşterilere her 25 lira ve katları için çekilişe katılım hakkı verilecek. İstanbul Shopping Fest ile birlikte organize edilen çekilişte kazanan talihlilere 1 adet apartman dairesi, 3 adet Mercedes otomobil ve 21 adet iPad2 hediye edilecek.
    
    

Bu haberi 154 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir