BKM Genel Müdürü Soner Canko AA Finans Masası'na konuk olacak -Canko, 8 Şubat Cuma günü AA Finans…

  • Yazı boyutu
BKM Genel Müdürü Soner Canko AA Finans Masası'na konuk olacak
  -Canko, 8 Şubat Cuma günü AA Finans…

BKM Genel Müdürü Soner Canko AA Finans Masası'na konuk olacak -Canko, 8 Şubat Cuma günü AA Finans Haberleri Terminali (aafinans.com) canlı yayınında kartlı ödeme sistemleri ile ilgili 2012 yılı gerçekleşmelerini ve 2013 yılı öngörülerini ilk defa paylaşacak

Anadolu Ajansı (AA) Finans Masası, Bankalararası Kart Merkezi (BKM) Genel Müdürü Dr. Soner Canko'yu ağırlayacak.
     Soner Canko, 8 Şubat Cuma günü Anadolu Ajansı Finans Haberleri Terminali'nin canlı toplantılar dizisi AA Finans Masası'nda gündemi değerlendirecek. Canko, kartlı ödeme sistemleri ile ilgili 2012 yılı gerçekleşmelerini ve 2013 yılı öngörülerini ilk defa aafinans.com'da canlı olarak anlatacak.
     Canko'ya AA Finans Haberleri Twitter hesabı "@aa_finans" üzerinden de soru yöneltilebilecek.
     Toplantı, 8 Şubat Cuma günü saat 10:30'dan itibaren aafinans.com'dan canlı olarak yayınlanacak.
    
     -AA Finans Masası'na konuk olanlar-
    
     AA'nın finans piyasası profesyonelleri ile buluştuğu yeni platformu AA Finans Haberleri Terminali bünyesinde canlı toplantılar gerçekleştiren AA Finans Masası, daha önceki toplantılarında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün'ü, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ı, Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı'yı, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanı Mukim Öztekin'i, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) eski Başkanı Vedat Akgiray'ı, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Başkanı İbrahim Turhan'ı, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi'yi, İstanbul Altın Borsası (İAB) Başkanı Osman Saraç'ı, Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Temel Kotil'i, Türkiye Katılım Bankaları Birliği (TKBB) Yönetim Kurulu Başkanı ve Kuveyt Türk Katılım Bankası Genel Müdürü Ufuk Uyan'ı, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu eski Başkanı Işık Gökkaya'yı, Merkezi Kayıt Kuruluşu (MKK) Genel Müdürü Yakup Ergincan'ı, Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Başkanı Hüseyin Aydın'ı, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) İcra Kurulu Başkanı Rona Yırcalı'yı, Türkiye İş Adamları ve Sanayiciler Konfederasyonu Başkanı (TUSKON) Rızanur Meral'i, Kredi Kayıt Bürosu (KKB)Genel Müdürü Kasım Akdeniz'i, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Nail Olpak'ı ve Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD) Başkanı ve Garanti Portföy Yönetim Kurulu Başkan Vekili Gür Çağdaş'ı da konuk etmişti.
    
    
    

Bu haberi 119 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir