Bitümlü Su Yalıtımı Üreticileri, yeni başkanlarını seçti

  • Yazı boyutu
Bitümlü Su Yalıtımı Üreticileri, yeni başkanlarını seçti

Bitümlü Su Yalıtımı Üreticileri, yeni başkanlarını seçti

Bitümlü Su Yalıtımı Üreticileri Derneği (BİTÜDER) Yönetim Kurulu Başkanlığına Burhan Karahan seçildi.
     Yapılan açıklamaya göre, Türkiye'de tüm polimer bitümlü örtü üreticilerini bir çatı altında toplayarak, su yalıtımının kalite standartlarını yükseltmeyi ve sektörün sağlıklı büyümesini amaçlayan BİTÜDER yeni yönetimini belirledi.
     Gerçekleştirilen Genel Kurul'da derneğin Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Burhan Karahan, Başkan Yardımcılığı'na ise Kubilay Ulu getirildi.
     Genel Kurul kapanışında konuşan Karahan, bundan sonraki süreçte haksız rekabet, standartlara uygun üretim, satış ve uygulamaların artması konusundaki çalışmaların devam edeceğinin altını çizdi.
     Karahan, CE Belgesi olmayanların ürettiği kalitesiz ürünlere karşı pazar denetimlerini yapacak kişi ve kuruluşları bilgilendirerek, haksız rekabeti önlemeye çalıştıklarını da vurguladı.
     BİTÜDER eski Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özcan da, AB standartlarına uygun üretimin artması için haksız rekabetin önlenmesi ile ilgili yapılacak çalışmaların her geçen gün daha çok önem kazandığına işaret etti.
    
    
    
    

Bu haberi 130 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir