1.yıl

  Birlikmahallesi Gree Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Birlikmahallesi Gree Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Birlikmahallesi gree servisi,birlikmahallesinde gree servisi,gree birlikmahallesi servisi,gree servisi birlikmahallesi,ankara birlikmahallesinde gree servisi,birlikmahallesinde gree beyaz eşya servisi,birlikmahallesinde gree klima servisi,birlikmahallesinde gree kombi servisi,ankarada gree servisleri,gree ankara servisleri
  Gree ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan birlikmahallesi gree servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Gree birlikmahallesi servisi olarak aynı zamanda birlikmahallesinde gree beyaz eşya servisi,birlikmahallesi gree kombi servisi,ve birlikmahallesi gree klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada gree servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili gree servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Gree ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan gree servisi Birlikmahallesin de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  birlikmahallesi gree servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü gree birlikmahallesi gree servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir