Botanikecza Ltd Şti

  Mustafa Kemal Mah. 2139.sok(Eski 27.Sk.) No: 31/8 Çankaya/ANKARA (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2194017 090-312-2194018
  eczacı fidan özdoğan (Firma Sahibi / Ortağı)

  Biomed Saç Çıkartıcı Ve Dökülmeye Karşı Biyoteknol

  • Ürün Adı : Biomed Saç Çıkartıcı Ve Dökülmeye Karşı Biyoteknol

  Ürün Hakkında

  Biomed Saç Çıkartıcı ve Dökülmeye Karşı Biyoteknolojik Ampul ve Şampuan Seti

  İsviçreli Tıp Bilim Adamlarının ekibinin ve İtalya Torino Üniversitesi işbirliği ile BIOMED Saç çıkarıcı ve Saç dökülmesine karşı biyoteknolojik ampul ve Şampuanları SOCO’nun laboratuarlarında yenilikçi ve etkin formülü ile geliştirilmiştir.

  Avrupa’nın en etkili saç çıkarıcı ve dökülmeye karşı tedavi serisi BIOMED Türkiye’de Sağlık Bakanlığının izni ile güçlü formülü sayesinde Türkiye’de artık saçlarını kaybetmek istemeyenlerin yepyeni bir tercihi oldu. Dünya Tıp literatüründe en etkili ve hızlı saç çıkarıcı formülü ile tanınan BIOMED bütün Avrupa Birliği ülkelerinde Dermatoloji Tıp Otoritelerinin ve Eczacıların kelleşme problemi ile mücadele edenler için önerdiği saç çıkarıcı ve dökülmeye karşı tam etkili başlı başına bir reçetedir.

  BIOMED in biyoteknolojik üstünlüğü ile saç çıkarmadaki güçlü fonksiyonunu şöyle açıklayabiliriz:

  Saçlı deriyi ısıtmak ve saçlı derinin üzerinde bulunan meridyen denilen bölgeyi harekete geçirerek deri üzerinde boş havayı yok etmek ve kanı hareketlendirmektir. BIOMED saçın vazgeçilmez doğal yaşam enerjisi olan bu alana kanı yeniden kazandırarak saçlı deriyi beslemektedir. İşte BIOMED bu biyoteknolojik üstünlüğü sayesinde kafa derisi üzerinde saçlı deriyi besleyerek besin dengesini sağlayarak güçlü bir SAÇ ÇIKARICI özelliğini klinik olarak kanıtlamaktadır.

  BIOMED Ampul ve Şampuan’ın ikinci ve en önemli tedavi gücü formülasyonundaki ileri biyoteknoloji ile güçlü kan dolaşımı sirkülasyonu ile ana saç hücrelerini harekete geçirerek ve yeni hücre üretimini stimüle ederek saçın çıkış sağladığı folekülleri yeniden işlevsel hale getirir ve böylelikle sağlıklı, gür saçların yeniden çıkışını sağlamaktadır.

  BIOMED Ampul ve Şampuan’ın içeriğindeki aktif bileşenler ile saçlı derinin üstündeki ölü hücreler temizleyerek, saç çıkarmada görevli olan yeni hücreleri aktif hale getirmektedir. İşte BIOMED Ampul ve Şampuan’ın benzerleri ile kıyaslandığında alışılmadık ve karakteristik bu üstün fonksiyon ile kelleşmeye neden olan ölü deri soyma biyoteknolojisi sayesinde epitel yağ hücrelerini eriterek saçın çıkış yaptığı foleküllerin mekanizmasına adeta yeni bir hayat vererek kelleşme sürecini yavaşlatarak yok etmektedir. Aynı zamanda Biomed saç çıkarmakla sorumlu yeni hücrelerin oluşumu için gerekli mikro elementler ve aminoasit takviyesini gerçekleştirerek saçsız bölgede saçın çıkmasını ve saçlı derideki ayva tüycüklerini kalınlaştırarak saç teline dönüşümünü sağlamaktadır. BIOMED Ampul ve Şampuan’ın bu üstün biyoteknoljik özelliği ile formülasyonu saç foleküllerine doğrudan ulaşır hızlı ve tam bir etki göstermektedir.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Botanikecza Ltd Şti
  Mustafa Kemal Mah. 2139.sok(Eski 27.Sk.) No: 31/8 Çankaya/ANKARA (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2194017
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir