Tba Grup Diş Tic.ltd.şti.

  Mehter çeşme Mah.cumhuriyet Cad.bey Palas No:95 Beylikdüzü/istanbul (Beylikdüzü / İstanbul / Türkiye)
  090-212-8541788 090-212-8541788
  Tuba özdoğan (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Biomed Biyoteknolojik Saç Çikarici Ampül Ve Şampua

  • Ürün Adı : Biomed Biyoteknolojik Saç Çikarici Ampül Ve Şampua

  Ürün Hakkında

  Biomed Saç Çıkartıcı ve Dökülmeye Karşı Biyoteknolojik Ampul ve Şampuan Seti(BİOMED ÜRÜNLERİ TÜRKİYE RESMİ DİSTRÜBÜTÖRÜ TBA GRUP DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ.`DİR.)

  Avrupanın saç bakım ürünleri devi olan societa nın laboratuvarlarında, isviçre genetik mühendisleri ve torino üniversitesi tıp bilim adamlarının ortaklaşa çalışmasıyla,
  tamamen biyoteknolojik yöntemlerle elde edilen BIOMED,saç dökülmesini hızlı ve etkin bir şekilde tedavi eder ve yeniden şekillendirilmiş DNA teknolojisiyle elde edilen güçlü formülü sayesinde direkt DNA`ya etki ederek saçın çıkış yaptığı foleküllerde saç telleri oluşturmada görevli olan yeni canlı hücreler üreterek yeniden saç oluşumunu sağlar.
  Bütün Avrupa birliği ülkeleri bağımsız laboratuvarlarında hızlı ve güçlü tedavi etkinliği kanıtlanmış olan BIOMED,yeniden şekillendirilmiş DNA teknikleriyle;canlı organizmalar,hücreler veya bunların parçaları aracılığıyla tedavi edici ürünler üreten genetik mühendisliğinden,biyokimyadan,hücresel kültivasyonlardan,sofistike mikrobiyoloji teknolojilerinden meydana gelir ve tamamen doğal içerikli ve hiçbir kimyasal madde içermeyen formülasyonuyla da, tüm dünyada tercih edilen ve Türkiye`de de saç problemlerine karşı ilk ve tek biyoteknolojik tedavi ürünüdür.

  İçeriğinde ki, biyoteknolojik yöntemlerle elde edilmiş doğal aktif bileşenleri sayesinde;

  Saç kaybını hızlı ve etkili bir şekilde tedavi eder.
  DNA teknolojisiyle elde edilmiş güçlü formülüyle,saç çıkışını sağlayan foleküllerde yeni canlı hücreler üreterek,yeniden saç oluşumunu sağlar.
  Antimikrobik ve antioksidan görevi yapan aktif bileşenleri sayesinde saçlı derideki yaraları iltihaplanmaları,allerjik reaksiyonları ve kepeklenmeyi tedavi ederek saç oluşumu için sağlıklı bir ortam hazırlar ve varolan saçların da daha canlı,parlak ve güçlü olmasını sağlar.
  Mikrosirkülasyonu artırıcı özelliği sayesinde yorgun ve yaşlı hücreleri canlandırarak saçlı deri dokusunu yeniler ve bu sayede saçlarda beyazlama problemi azalarak daha koyu renkte ve kalın telli olarak yüzeye çıkar.
  Vitamin;mineral,aminoasit enzim glikoz vb. besleyici maddeleri hazırlayıp hücrelere ulaştırarak ve savunma mekanizması görevi yapan hücrelerin saç çıkışını sağlayan foleküllerde bulunan hücre aralarında dolaşmasını
  sağlayarak saçı tüm zararlı dış etkenlerden daima korur.

  Kısacası siz hayatınıza dair tüm aktiviteleri yerine getirirken, doğanın içinden gelen yaşam enerjiniz BIOMED, imajınız olan saçlarınız için çalışmaya devam edecektir.

  BIOMED`in içeriği

  BIOMED canlı organizmalar,hücreler veya bunların parçaları aracılığıyla(yeniden şekillendirilmiş DNA teknikleri)ticari ürünler yaratan genetik mühendisliğinden,biyokimyadan,hücresel kültivasyonlardan sofistike mikrobiyoloji teknolojilerinden meydana gelen DNA teknolojisi ürünüdür.
  BIOMED direkt olarak DNA`ya etki eden ilk ve tek biyoteknolojik saç ürünüdür.Çeşitli yapıdaki enzimler,depigmente edilmiş ajanlar,kollajen,elastin,keratin,fibronektin,peptitler,plesenta ve serum proteinleri,NMF bileşenleri.

  REVITALIN-BT-Fermentasyon yoluyla elde edilen bira mayasından saccharomices cerevisiae kültürlerden elde edilen PM bileşenleri hücresel solunumu harekete geçirir.Saçlı derinin oksijen alımını artırır.Yatıştırıcı ve sakinleştirici etkilere ve canlandırıcı etkiye sahiptir.
  UYARICI MİKRO SİRKÜLASYON
  ESTRAGON(Artemisia dracunculus)
  KORIANDER(Corıandrum sativum)
  DEFNE(Laurus nobilis)
  GUARANA(paullinia cupana)-Uyarıcı kafa derisi trofizmi
  SERENOA REPENS DOĞAL YAĞ:Testesteronu dehidrotestesterona dönüştürmekten sorumlu 5 alfa redüktaz enzimini engeller.
  BIYOTEKNOLOJİK KÖKENLİ SOD ENZİMİ(DISMUTAZ SUPER OKSİT):Saç kaybının arttığı durumlarda serbest köklerin gelişimini önleyerek telojen fazını artırır.
  E VİTAMİNİ NIKOTINIK ESTER:Mikro sirkülasyonu canlandırır,besleyici maddelerin akışını sağlayarak metabolik artıkların yok edilmesine yardımcı olur.
  KARABİBER YAĞI:Cilt tahrişine neden olan mikro organizmalara karşı
  antimikrobik aksiyon

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Tba Grup Diş Tic.ltd.şti.
  Mehter çeşme Mah.cumhuriyet Cad.bey Palas No:95 Beylikdüzü/istanbul (Beylikdüzü / İstanbul / Türkiye)
  090-212-8541788
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir