Biobellinda

  karapınar mh. dikmen çankaya ankara (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-541-2144445 090-541-2144445 090-541-2144445
  cihan yılmaz (Diğer)

  Biobellinda Ile Kazanç Fırsatlarını Sizde Yakalayın

  • İlan Sahibi : cihan yılmaz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Diğer İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 26 Mayıs 2009 Salı
  • İlan Bitiş Tarihi : 26 Mayıs 2010 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Pazarlama Şirketleri

  Biobellinda Ile Kazanç Fırsatlarını Sizde Yakalayın İlan Açıklaması

  Sektöründe bir ilke imza atarak Network sistemlerine yeni bir boyut kazandıran BioBellinda ‘nın benzersiz kazanç sistemi ile çok ciddi gelirler elde edebilirsiniz..BioBellinda 2009 da da yeni ürün çeşitleriyle sizlere çok geniş ve benzersiz bir ürün portföyü sunarak kazançlarınızı katlamayı ve sizlerle büyümeyi hedefliyor..

  BioBellinda bünyesinde , tamamı yerli sermayeden oluşan büyük ailemiz sayesinde sizlere müthiş bir ek gelir fırsatı sunmaktayız...Mevcut işlerinize mani olmadan , ek bir iş olarak yapabileceğiniz ve belki de mevcut işinizden çok daha fazla kazanç sağlayabileceğiniz bu sistem sayesinde aile bütçenize katkıda bulunabilir , kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

  1.BioBellinda ürünleri mikro dinamik teknolojiyle üretilmiş olup doğaya kesinlikle zarar vermez. Ev ve sanayi atıklarını parçalayarak proteine çevirip doğaya tekrar kazandırabilme becerisine sahip olarak modernize etmiştir.
  -sağlığa ve çevreye zararlı fosfat bileşiklerini içermezler.
  -allerji ve tahriş yapmazlar
  -fiyatları daha pahalı değildir.
  -durulanmaları kolay olduğundan su israfını da önlerler.
  -kullanıldıkları yerde elektro statik alan yaratmadıkları için temizlik yapılan alan 21 gün boyunca temiz ve hijyenik kalır.

  Ayrıca ürün yelpazesine yeni eklenen mikrofiber temizlik bezleri sayesinde yapacağınız temizlik daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde çabucak biter.
  2. Sürekli artan ürün çeşidi sayesinde ve bu ürünlerin hayatta zorunlu olarak kullandığımız ürünler olması sebebiyle sadece kendi ihtiyaçlarınızı karşılarken bile ciddi kazançlar sağlayabilirsiniz..

  3. Her ay ürün alma zorunluluğu olmadığı gibi bir aktif olarak sürekli çalışma şartı kesinlikle yok.Ürünleri sadece evinizde kullanmak amacıyla bile alabilirsiniz. Sizlere gönderilen katalogdan satışınızı yapar ve sadece sattığınız ürünün siparişini verebilirsiniz. Dolayısıyla SIFIR RİSK ile çalışırsınız.

  4. Ödemelerinizi kredi kartınızla veya postane ve bankalardan havaleyle yapabilirsiniz .

  5. Ürünle

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer İlanları

  Firmaya ait başka diğer ilanı bulunamamıştır.
  Biobellinda
  karapınar mh. dikmen çankaya ankara (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-541-2144445 / 090-541-2144445
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir