Bingöl'de termik santral kurulacak -Karlıova'daki kömür madeni sahası, termik santral kurulması…

  • Yazı boyutu
Bingöl'de termik santral kurulacak
  -Karlıova'daki kömür madeni sahası, termik
  santral kurulması…

Bingöl'de termik santral kurulacak -Karlıova'daki kömür madeni sahası, termik santral kurulması şartı ile rödövansla işletmeye verilecek

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu (TKİ), Karlıova'daki kömür madeni sahasını termik santral kurulması şartı ile rödövansla işletmeye verecek.
     Konuya ilişkin duyuru, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
     Buna göre, TKİ, Bingöl Karlıova'daki "S.12561/S.62715" ruhsat numaralı kömür madeni sahasını termik santral kurulma şartı ile rödövansla işletilmek üzere, 30 Mayıs 2013 tarihinde uluslararası ihale yapacak.
     Konuya ilişkin şartname, bedeli TKİ Kurumu Genel Müdürlüğü Muhasebe Daire Başkanlığı'nın vereceği banka hesap numarasına yatırıldıktan sonra, Satın Alma Daire Başkanlığı'nın 1108 no'lu odasına müracaat ederek temin edilebilecek.
     İstekliler, tekliflerini gerekli belgeleriyle birlikte 30 Mayıs 2013 tarihinde saat 14.00'a kadar Genel Müdürlük Genel Evrak ve Arşiv Şefliği'ne teslim edecek. Teklif zarfları, aynı gün saat 14.00'da İhale Komisyonu'nda açılacak.
     Geçici teminat bedeli 3 milyon lira, dosya bedeli de 2 bin lira olarak belirlenen ihalede, istekliler ihale ile ilgili şartname ve bilgi notunu Kurumun www.tki.gov.tr adresli internet sitesinde görebilecek.
    
    
    

Bu haberi 149 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir