Bingöl'de askeri konvoya yapılan saldırı -Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı: -"Dün…

  • Yazı boyutu
Bingöl'de askeri konvoya yapılan saldırı
  -Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı:
  -"Dün…

Bingöl'de askeri konvoya yapılan saldırı -Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı: -"Dün Bingöl'de şehit edilen 9 askerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum" -"Bu terörist unsurların ve arkasında bulunanların, onlara destek verenlerin, sanki onlar hak arıyormuşcasına onları bir değerlendirme ölçüsü içerisinde misafir edenleri kınıyorum"

Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Bingöl-Muş karayolundaki askeri konvoya yapılan saldırıya ilişkin, şehit edilen 9 askere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileyerek, "Bu terörist unsurların ve arkasında bulunanların, onlara destek verenlerin, sanki onlar hak arıyormuşcasına onları bir değerlendirme ölçüsü içerisinde misafir edenleri kınıyorum" dedi.
     Yazıcı, İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenen İnteraktif Pazarlama Zirvesi'nin açılışına katıldı.
     Konuşmasında Bingöl-Muş karayolundaki askeri konvoya yapılan saldırıya değinen Yazıcı, "Dün Bingöl'de şehit edilen 9 askerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Bu terörist unsurların ve arkasında bulunanların, onlara destek verenlerin, sanki onlar hak arıyormuşcasına onları bir değerlendirme ölçüsü içerisinde misafir edenleri kınıyorum" diye konuştu.
    
    
    

Bu haberi 119 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir