Bilkom ve MacLine'dan Sevgililer Gününe özel yarışma

  • Yazı boyutu
Bilkom ve MacLine'dan  Sevgililer Gününe özel yarışma

Bilkom ve MacLine'dan Sevgililer Gününe özel yarışma

Bilkom ve MacLine dergisi işbirliği ile 14 Şubat Sevgililer Gününe özel "Ben ve Sevgili Mac'im" yarışması gerçekleştirilecek.
     Yapılan açıklamaya göre, Bilkom, 300 bine yakın Facebook takipçisi arasındaki Mac kullanıcılarından, "Mac" ilgisini en özgün şekilde dile getirmelerini bekliyor. 15 Ocak'ta başlayacak yarışmanın sonuçları, halk oylamaları ve jüri değerlendirmeleri ardından 14 Şubat Sevgililer Günü'nde açıklanacak.
     Yarışma sonunda, Bilkom güvenceli bir iPad mini hediye edilecek "Ben ve Sevgili Mac'im" öyküsünün birincisi, 12. yılını kutlayan Macline dergisine de kapak olma fırsatı bulacak.
    
     -Yarışmaya katılım şartları-
    
     Kullanıcıların, yarışmaya katılabilmeleri için öncelikle Bilkom Facebook sayfasında hazırlanan yarışma uygulamasına "Beğen" ile giriş yapmaları, istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz olarak doldurmaları gerekiyor.
     Profil bilgilerinin, arkadaş listesinin ve Facebook, Twitter ve benzeri sosyal paylaşım mecralarında sağladıkları diğer bilgilerin kullanımına onay verdikten sonra yarışmaya dahil olabilen adaylar, "Mac ile ilk ne zaman ve nasıl tanıştınız-", "Mac'inizi sizin için özel kılan hangi özellikleri-", "Mac ile en güzel hikayeniz hangisi-" gibi birkaç soru ile Mac öykülerini paylaşacak. Yarışmaya katılan adaylar, hikayelerini Mac'leri ile birlikte çekildikleri bir fotoğraflarını ya da videolarını da ekleyerek kazanma şansını arttıracak.
    
    
    

Bu haberi 143 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir