Beytüşşebap'taki terör saldırısı -TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: -"Terör eylemleriyle emellerine…

  • Yazı boyutu
Beytüşşebap'taki terör saldırısı
  -TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu:
  -"Terör eylemleriyle emellerine…

Beytüşşebap'taki terör saldırısı -TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: -"Terör eylemleriyle emellerine ulaşacaklarını zanneden çirkin yüzlerin, tarih sahnesinde alacakları tek rol katilliktir"

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Beytüşşebap'taki terör saldırısına ilişkin, "Terör eylemleriyle emellerine ulaşacaklarını zanneden çirkin yüzlerin, tarih sahnesinde alacakları tek rol katilliktir" dedi.
     TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Şırnak'ın Beytüşşebap ilçe merkezinde teröristlerin polis ve askeri noktalara düzenlediği saldırılarda şehit düşen güvenlik görevlilerimiz için bir mesaj yayımladı.
     Hisarcıklıoğlu mesajında, terörün kanlı yüzünü lanetlediklerini vurgulayarak, şunları kaydetti:
     "Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde 10 güvenlik görevlimizin şehit olduğu, 7 güvenlik görevlisinin de yaralandığı haberini büyük bir üzüntüyle öğrendik. Bizlerin huzur içinde yaşayabilmesi için, birlik ve beraberliğimiz adına canlarını feda eden şehitlerimizin değerini, bu milletin yüreğindeki yerini kelimelere dökebilmek mümkün değil. Acımız büyük. İnsanlık dışı terör eylemleriyle emellerine ulaşacaklarını zanneden çirkin yüzlerin, tarih sahnesinde alacakları tek rol katilliktir.
     Bu kötü role soyunan hainlerin, bu ülkenin birlik ve beraberliğini asla bozamayacağını ve hiçbir amaca şiddet ve saldırıyla ulaşamayacaklarını çok geçmeden, insanlık suçlarını artırmadan idrak edebilmeleri dileğimdir. Türk iş dünyası adına şehitlerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine ve milletimize sabır ve başsağlığı, gazilerimize de acil şifalar diliyorum."
    
    
    

Bu haberi 140 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir