Beytüşşebap'taki terör saldırısı -TESK Genel Başkanı Palandöken: -"Dökülen hiçbir kan ve alınan…

  • Yazı boyutu
Beytüşşebap'taki terör saldırısı
  -TESK Genel Başkanı Palandöken:
  -"Dökülen hiçbir kan ve alınan…

Beytüşşebap'taki terör saldırısı -TESK Genel Başkanı Palandöken: -"Dökülen hiçbir kan ve alınan hiçbir can kimsenin yanına kar kalmaz"

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, terör olayları sonucu dökülen hiçbir kanın ve alınan hiçbir canın kimsenin yanına kar kalmayacağını belirtti.
     Palandöken, Şırnak'ın Beytüşşebap ilçe merkezindeki güvenlik noktalarına teröristlerce düzenlenen saldırıda 10 askerin şehit olduğu, 7 askerin de yaralandığı saldırı üzerine yayımladığı kınama mesajında, bu saldırıyı gerçekleştirenlerin insanlığın düşmanı olduğunu ifade etti.
     Terör örgütünün elbet bir gün sonunun geleceğini kaydeden Palandöken, mesajında şu ifadelere yer verdi:
     "Bu saldırıyı gerçekleştirenler insanlığın düşmanıdır. Dökülen hiçbir kan ve alınan hiçbir can kimsenin yanına kar kalmaz. İnsanlarımızın canına kasteden, gözü dönmüş terör örgütünün sonu elbet bir gün gelecektir. İnsanımıza düşen sağduyulu olmaktır. Bu kardeş kanının dökülmesine son verilmesi gerekiyor."
    
    
    

Bu haberi 165 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir