Beylikdüzü 5M Migros 15 Haziran'da kapılarını açacak

  • Yazı boyutu
Beylikdüzü 5M Migros 15 Haziran'da kapılarını açacak

Kasım 2011'de çıkan yangının izlerini silerek yeniden müşterileriyle buluşacak 5M Migros'ta açılışın ardından sabaha kadar alışveriş yapılabilecek, saat başı indirimgongu çalacak

Beylikdüzü 5M Migros mağazası, Kasım 2011'de çıkan yangının ardından 15 Haziran'da yeniden kapılarını açmaya hazırlanıyor. Yangının izlerini silerek yeniden müşterileriyle buluşacak 5M Migros'ta açılışın ardından sabaha kadar alışveriş yapılabilecek.
     Migros Ticaret AŞ açıklamasına göre, Kasım 2011'de çıkan yangın nedeniyle bayram arifesinde tamamen yanarak kapılarını tüketicilere kapatmak zorunda kalan 5M Beylikdüzü Migros, özel bir açılış programıyla yeniden hizmete girecek. 15 Haziran Cuma günü saat 12.30'da kapılarını müşterilerine açacak olan mağazada, cumartesi sabaha kadar ışıklar sönmeyecek ve her saat başı çalan indirim gonguyla tüketicilere "bedavaya yakın, çılgın fiyatlarla" indirim imkanı sunulacak. 15 Haziran akşamı saat 21.00'de 147 metrelik, Türkiye'nin en uzun mapping projeksiyon sistemiyle başlayacak tarihi açılış şovu ise, gece boyunca canlı müzik performansı ve çeşitli aktivitelerle devam edecek.
     Gece alışverişi sabaha kadar sürecek açılışta her saat başı çok ilgi çeken reyonlarda, tüm reyona yönelik indirim gongu çalacak. "Çılgın hafta sonu, çılgın fiyatlar" kampanyası ile 5M Beylikdüzü Migros'ta bulunan ürünler tüketiciye "inanılmaz" fiyatlardan sunulacak.
     Işıkların 24 saat sönmeyeceği mağazanın açılışında, gece boyu sürecek gösteriyi izleyecek 5M Migros müşterileri sürpriz indirimler ve hediyeler kazanacak. Beylikdüzü ve civarının buluşma noktası olan 5M Migros mağazası, sabaha kadar açık kalarak sürpriz hediyeler, anlık indirimlerle bir gecede rekor sayıda müşteriyi ağırlamayı hedefliyor.
    
     -Mağazanın her yerinde "Canlı Görüşme butonları"-
    
     Tamamen yenilenmiş olarak yeniden hizmete açılan 5M Beylikdüzü Migros'ta, müşterilerin çağdaş perakendeden beklentilerini yükseltecek ve her türlü ihtiyaçlarını anında karşılayacak yepyeni uygulamalar da hayata geçirildi. Bu yeni uygulamalardan biri artık hangi reyonda olursa olsun müşteri istediği bilgi için yetkiliyle canlı görüşecek. Mağazada farklı alanlarda konumlandırılan "Canlı Görüşme Butonları" ile tüm müşteriler ilgili bölümün yetkilisine anında ulaşıp, canlı konuşup anında bilgi alıp, sorularına cevap alabilecek.
    
     -"Taze gıdalar vurucu forvetimiz, balığı bile ızgaraya atıp pişmiş sunacağız"-
    
     Migros Ticaret AŞ Genel Müdürü Özgür Tort, yaptığı açıklamada, Beylikdüzü 5M Migros'un hem reyon düzeni hem ürün çeşitliliği hem uygun fiyat hem de hizmet yenilikleriyle çağdaş mağazacılığın tüm gereklerini yerine getiren çok özel bir mağaza olarak tasarlandığını belirterek, "Çeşitlilik, uygun fiyat ve hizmet bütünlüğünün tamamını çok net gösteren bir reyon taze gıda. Taze gıdalar vurucu forvetimiz, herkesin taze ürünlerimize iki kez bakmasını öneririm. Bu alanda gerçekten çok iddialıyız. Mağazada ürün ve hizmet çeşitliliği açısından yok yok. Öyle ki balığı bile ızgaraya atıp pişmiş olarak müşterimize sunacağız" dedi.
     Özgür Tort, taze gıdanın yanı sıra züccaciye, oyuncak, bebek, kozmetik, bahçe ve elektronik reyonlarının da 5M Migros müşterisinin vazgeçemeyeceği şekilde yepyeni bir konseptle tekrar ele alındığını açıkladı.
     5M Beylikdüzü Migros'u yeniden hizmete açarken müşterilere ve bölgeye unutulmaz bir 24 saat yaşatmak istediklerini belirten Tort, şunları ifade etti:
     "Bu açılışı çok özel bir program eşliğinde gerçekleştireceğiz. Perakende dünyasında alışveriş; keyif, ekonomi, pratiklik ve eğlence ile bir bütündür. Bu nedenle rekor fiyatlar ve bol çeşit, eğlenceyle birlikte tarihi açılışa rengini verecek. Yeni teknoloji 'mapping show' Türkiye'de en uzun bina uygulaması olarak ilk kez bu açılışla denenecek. 147 metre uzunluğundaki mapping sistemi ile alışveriş merkezinin duvarları, binası dile gelecek, adeta canlanacak. Bu görsel şov 21.00'den itibaren başlayacak ve gece; kesintisiz canlı müzik performansı, anında duvara yansıyan sosyal medya mesajları ve interaktif oyunlarla devam edecek" dedi.
    
     -Bebekler Şehri-
    
     Açıklamaya göre, 5M Beylikdüzü Migros, bugüne kadar Migroslarda uygulanmayan yeni alışveriş alanlarını da ilk kez müşterinin hizmet ve beğenisine sunacak. Perakendede bir ilk olarak anne ve bebeklere özel, onların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri "Bebekler Şehri" konsepti ilk kez bu mağazayla tüketicilerle buluşacak.
     Bebekler Şehrinde emziren anneler için Emzirme Odasından Ebeveyn Danışma Masası'na kadar annelerin bebekleriyle ilgili öğrenmek istedikleri her şeyi yanıtlayan danışmanların bulunduğu özel bir alan yer alıyor. 5M Beylikdüzü Migros-a gelen ebeveynler, bebekler için hazır bulunan özel terazide bebeklerinin kilosunu dahi anında öğrenebilecek. Ayrıca mağaza içinde yer alan "Bebek Oyun Alanı" ile bebekler özgürce lisanslı oyuncaklarla sağlıklı bir şekilde oyunlarını oynayabilecek.
     Dev projeksiyon ile duvarların canlanacağı açılışta sosyal medya mesajları anında duvara yansıtılacak.
     Doğa dostu mimari çözümlerle baştan ayağa yenilenen 5M Beylikdüzü Migros, direkt gün ışığını içeri alan, ortam sıcaklığını dış sıcaklıkla besleyen akıllı bir sisteme sahip. Böylece daha tasarruflu akıllı sistemler hem doğaya hem de fiyatlara olumlu yansıyacak.
     Kullanılan gün ışığı aydınlatma uygulaması ve buna bağlı kontrollü aydınlatma otomasyon sistemi ile aydınlatma harcamaları yarı yarıya azalırken, yeni teknoloji klima sistemlerinin tercih edilmesi ile ayrıca üçte bir tasarruf ediliyor. Bu sayede 1 yılda yapılan toplam enerji tasarrufu ile 100.000 ailenin 1 günlük elektrik tüketimine eşdeğer bir tasarruf sağlanıyor.
     Migros Ticaret AŞ Genel Müdürü Tort, cuma akşamı saat 21.00'de nefes kesen bir görsel şovla tüketicileri selamlayacaklarını belirterek, "Bu mağaza, ilk kez burada müşteriye sunacağımız yenilikçi uygulamalarımız ve bu bölgeye verdiği heyecanla bizim amiral gemimiz. Tüm müşterilerimize özellikle vurucu forvetimiz olarak tanımladığımız taze gıdalara bir değil iki kez bakmalarını öneriyorum" dedi.
     "Bu tür büyük mağazalarda alışveriş iki yönde değer yaratıyor" diyen Tort, "Bir yandan müşteriye aile bütçesini kollayan fiyat avantajları sunuyor, diğer yandan aile üyelerinin her birine farklı şekilde dokunan, eğlendiren, yeni trendleri sunan bir deneyim yaşatıyoruz. Hem Beylikdüzü hem de Bodrum'da bugün hizmete açtığımız mağazalarımızla ekonomi ve eğlenceyi birleştiren ileri bir alışveriş ortamı tasarlandı, beklentinin bugünden hazır edilmesine çalışıldı. Ürün ve alışveriş deneyimi ikilisinin en iyisini sunma adına iddialıyız" ifadelerini kullandı.
     Özgür Tort, mağazanın konseptinden açılış programına kadar her konuda adeta ilk günkü heyecanı duyarak çalıştıklarını vurgulayarak, şöyle devam etti:
     "5M Beylikdüzü Migros, gerek Beylikdüzü halkı gerekse civarı için açıldığı günden bu yana adeta bir buluşma noktası oldu. Bayram arifesinde üzücü yangından sonra aldığımız geri bildirimlerle, sadece alışverişin değil, güncel yaşamın kilit noktası olduğunu müşterilerimiz bize her an hissettirdi. İçinde bulunduğumuz alanın, bu çevre için bir mağazadan öte anlam taşıdığını son 7 ayda bir kez daha hissettik. Öyle ki yangının ardından, bu bölge halkının alışkanlıklarına ve ihtiyaçlarına duyduğumuz saygı gereği, otopark alanında geçici bir Migros kurduk. Gururla ifade etmeliyim ki; Beylikdüzü halkı bizi burada da yalnız bırakmadı ve alışveriş için bizi tercih etmeye devam etti. Bu nedenle, bugünün bizim için çok büyük ve özel bir anlamı var."
     Tort, 5M Migros'un müşterilerine gece ve sabaha karşı da evden çıkıp rekor açılış fırsatlarını yakalamaya değecek uzun bir gece ile teşekkür edeceklerini bildirdi.
    
     -Dünyanın en büyük market arabası-
    
     Beylikdüzü 5M Migros ile birlikte, grubun yüksek hedeflerine ulaşmasına katkıda bulunacak çok önemli bir güce sahip olacaklarını vurgulayan Özgür Tort, bu kadar özel bir açılışı unutulmaz kılmak için açılışa özel dev bir alışveriş arabası inşa ettiklerini söyledi.
     Özgür Tort, "Açılış için özel olarak dev bir alışveriş arabası inşa ettirdik. Dünyanın en büyük alışveriş arabası ile dünya rekorunu kırmak bizim perakendede ve alışverişte kıracağımız rekorların sembolü olsun istedik" dedi.


Bu haberi 301 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir