Akay Çelik Yapı İnşat San.tic.ltd.şti.

  Atatürk Bulvarı No:12 K:1 D:2 (Merkez / Tekirdağ / Türkiye)
  090-282-2643450 090-282-2643451
  Aydın Tekarabacı (Firma Sahibi / Ortağı)

  Beyazköy Akay Villa Kent Projesi

  • İlan Sahibi : Aydın Tekarabacı
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Tekirdağ / Merkez
  • İlan Türü : Kampanyaları
  • İlan Eklenme Tarihi : 12 Ağustos 2009 Çarşamba
  • İlan Bitiş Tarihi : 30 Ağustos 2009 Pazar
  • Bulunduğu Sektör : Prefabrik Yapı

  Beyazköy Akay Villa Kent Projesi İlan Açıklaması

  TEKİRDAĞ` DA YENİ BİR YAŞAM BAŞLIYOR....
  İstanbul yolu üzeri Toki Konutları karşısında denize ve yola paralel içerisinde deprem korkusu olmadan, apartman yaşamının sıkıntılarından uzak, yaşamı yeniden keşfedeceğiniz küçük ama elit bir site inşa ediliyor.
  Akay Villa Kent adını verdiğimiz bu elit sitede yer alan 12 evin tamamı çağımızın teknoloji ürünü olan çelik konstrüksiyon ile inşa edilmesi, evlerin ankastre dahil her türlü donanıma sahip olması, ısı,su,ses ve yangın gibi afetlere dayanıklı olması ve en önemlisi boş vakitlerinizde ilgilenebileceğiniz kendinize ait bir bahçenizin olması bu sitede yer almak için sadece birkaç nedenden biridir.
  Akay Villa Kent sitesi 3.700m2 net alan içerisinde inşa edilmekte olup 2.800m2 si yeşil alan olarak düzenlenmektedir, sitenin içerisinden denize iniş yapabilir, şehir merkezine toplu ulaşım araçları ile 5 dakikalık mesafededir.
  Akay Villa Kent sitesinden yer almak hiç bu kadar kolay olmamıştı, ister oturduğunuz dairenizi takasa verin ister temelden konut kredisi kullanın, ister bir miktar peşinat ile kalanı vadelendirin, öncelikle siz bu küçük ama elit sitede yaşamaya karar verin.
  Akay Villa Kent sitesinde iki farklı tipte ve iki farklı m2 de evler inşa edilmektedir, 6 adet 153m2 büyüklüğünde A-Tipi Akay 270 modelimiz, 6 adet 200m2 büyüklüğünde B-Tipi Akay 125 modelimiz mevcuttur. Evlerimizin yerleşim planlarında mimari formu bozmadan değişikliklik yapabilir, iç dekorasyonda tüm renkleri kendiniz seçebilirsiniz.
  Akay Villa Kent sitesinde bina yapısı ve 24 saat güvenliği ile rahat bir uykuyu, doğalgaz dönüşümlü merkezi ısıtma sistemi ile sıcacık bir rahatlığı , dinlenme alanları ile huzuru, bahçenizde ekeceğiniz çiçekler ile günün yorgunluğunu atacak ve keyifli bir yaşamın tadını alacaksınız.
  Akay Villa Kent sitesi konumu, mimarisi, yatırım değeri ve en önemlisi yaşama keyif verecek küçük ama önemli nüansları ile sizleri beklemektedir.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Kampanyaları

  Firmaya ait başka kampanyaı bulunamamıştır.
  Akay Çelik Yapı İnşat San.tic.ltd.şti.
  Atatürk Bulvarı No:12 K:1 D:2 (Merkez / Tekirdağ / Türkiye)
  090-282-2643450
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir