Alfapan Isıtma Soğutma Sistemleri

  1411 Sokak No:2 Doğanlar Mahallesi (Bornova / İzmir / Türkiye)
  090-232-4795989 090-232-4796089 090-532-4582955
  Atilla Ersoy (Bölge Müdürü)

  Beyaz Düz Havlupan

  • Ürün Adı : Beyaz Düz Havlupan
  • Garanti Süresi : 5 yıl
  • Ort. Teslim Süresi : Sipariş tarihinde Aynı Gün Kargoya Verilir
  • Mevcut Belgeleri : ce-TsE

  Ürün Hakkında

  Birbirine paralel 2 Dikey çelik profile yatay dolaşım borularının kaynakla birleştirilmesinden önce profil ve boruların uç kısımları tornalanır, bu işlem dolaşım borularının dikey profile sorunsuz ve tam olarak geçmesini sağlar.
  Tasarım aşamasında uygulanan bu yöntem ile kalite sorunları ortadan kaldırılmıştır. Aynı zamanda dikey borularda delikler açıldıktan sonra etrafı optimum derecede düzeltilir. Bu sayede daha geniş ve gerilim yükü olmayan bir kaynak kesiti elde edilir.

  Kaynak kalitesi 13 bar basınç altında her ürün için hava ile test edilir. Ürünler galvaniz kaplama yapılarak suyun içerisindeki oksijenin oksidasyonundan ve korozyondan korunur.Final aşamasında ürün şirket bünyemizdeki boyahanemizde elektrostatik toz boya ile istenilen renklerde boyanır. elektrostatik toz boya ile yüksek kalitede, solmayan, soyulmayan bir ürün elde edilir.Krom kaplı ürünlerde ise önce yüzeye bakır, nikel, parlak nikel ve nihayetinde krom kaplanmaktadır. 4 kat uygulanan kaplamalar ile yüksek yapışma kabiliyetinde, soyulmayan, kabarmayan ürünler ortaya çıkar.Dekoratif ve kullanışlı tasarımı ile öne çıkan havlupan günümüzün modern yapılarında ısınma aracı olarak kullanılması haricinde fonksiyonel tasarımı sayesinde askı ve nemli tekstil ürünlerinin rutubet ve nemini ortadan kaldırmak içinde kullanılır.

  Kapladığı hacmin küçüklüğü , ve ortama özel dizaynlarla dekorasyonda özgün fikirlerinize güç verir.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Alfapan Isıtma Soğutma Sistemleri
  1411 Sokak No:2 Doğanlar Mahallesi (Bornova / İzmir / Türkiye)
  090-232-4795989 / 090-532-4582955
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir