BEST'12 Fuarı 8-11 Kasım'da İstanbul'da gerçekleştirilecek

  • Yazı boyutu
BEST'12 Fuarı 8-11 Kasım'da İstanbul'da gerçekleştirilecek

BEST'12 Fuarı 8-11 Kasım'da İstanbul'da gerçekleştirilecek

Bina Elektrik, Elektronik, Mekanik ve Kontrol Sistemleri Fuarı (BEST'12), 8-11 Kasım tarihleri arasında İstanbul'da yapılacak.
     Bileşim Yayıncılık ve Fuarcılık tarafından düzenlenecek fuar, bina elektronik sistem teknolojileri alanında birbirini tamamlayan tüm sektörleri aynı çatı altında buluşturacak.
     Lütfi Kırdar Fuar ve Kongre Merkezi'nde 8 - 11 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek fuar yatırımcı, danışman ve karar vericilerin oluşturduğu ziyaretçi profiline "bütünleşik çözüm" sunma hedefiyle alanında öncü ve seçkin markaları bir araya getirecek.
     Fuar alanında kurulacak "Teknoloji Noktası"nda ise akıllı teknolojilerle donatılmış ev, ofis, otel ve AVM'lerdeki tüm sistemleri birebir deneyerek akıllı binaları daha yakından tanıma fırsatına sahip olacak.
     Aynı zamanda bir teknoloji zirvesi olarak kurgulanan BEST'12 ile eş zamanlı düzenlenecek panel ve zirvelerde, bina elektronik sistem teknolojileri alanındaki son teknoloji ve gelişmeler, sektör duayenleri, akademisyenler ve alanında uzman şirketler tarafından masaya yatırılacak.
     Teknolojik binalar alanında faaliyet gösteren tüm firmaları aynı platformda bir araya getiren BEST'12 Fuarı, dünyanın dört bir yanından gelecek alım heyetlerini de katılımcı firmalarla buluşturacak. Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika başta olmak üzere 15 ayrı ülkeden alım heyetleri, 6-9 Kasım tarihleri arasında BEST'12 Fuarı'nı ziyaret ederek katılımcı firmalarla ikili görüşmelerde bulunacak. Almanya, Fransa, Rusya Federasyonu, Azerbaycan, Cezayir, Fas, İran, Kazakistan, Polonya, Mısır, Tunus, Suudi Arabistan, Türkmenistan, Ukrayna ve Ürdün'den gelecek alım heyetleri, üç gün boyunca katılımcılarla iş görüşmeleri gerçekleştirecek.
    
    
    

Bu haberi 99 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir