Beşiktaş'a yeni sponsor -RMK Marine, Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'nın…

  • Yazı boyutu
Beşiktaş'a yeni sponsor
     -RMK Marine, Beşiktaş Tekerlekli Sandalye 
     Basketbol Takımı'nın…

Beşiktaş'a yeni sponsor -RMK Marine, Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'nın sponsoru oldu

Türkiye'nin en büyük özel tersaneleri arasında yer alan RMK Marine, Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'na sponsor oldu.
     RMK Marine Genel Müdürü Can Öztürk, bu sponsorluk ile takımın adının bir yıl boyunca "BJK RMK Marine Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı" olarak değiştiğini belirtirken, "Koç Holding'in 2006 yılından bu yana yürüttüğü 'Ülkem İçin' projesinin 2012-2013 yılı uygulaması olan 'Ülkem İçin Engel Tanımıyorum' projesinden aldığımız ilham ile engelli sporcularımızın Türkiye'de ve dünyada başarılarını sürdürmelerine katkı sağlayacağımız için gururluyuz" diye konuştu.
     Can Öztürk, yaptığı yazılı açıklamada, engelli sporcuların gerek Türkiye'de gerekse dünyada dikkate değer başarılara imza attığını vurguladı.
     Koç Topluluğu şirketlerinde ve fabrikalarında devam eden 'Engelliliğe Doğru Yaklaşım Eğitimleri'nin yanı sıra kendilerinin de şirketler olarak projeyi destekleyici uygulamalar yürütmeye çalıştıklarını kaydeden Öztürk, "RMK Marine olarak bu kapsamda geçtiğimiz 2 sezondur Avrupa şampiyonu olan ve bugüne kadar sayısız başarının sahibi olan Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Basketbol takımının sponsoru olmaktan ötürü mutluyuz. Dileğimiz bu başarıların RMK Marine adı ile güçlenerek artmasıdır" ifadelerini kullandı.
     Koç Topluluğu'na 1997 yılında katılarak RMK Marine adını alan firma, Tuzla'da; askeri gemiler başta olmak üzere ticari gemilerin, ve süper yatların; tasarımı, inşası, entegrasyonu, ve platformların idamesi konularında hizmet sunuyor.
    
    
    

Bu haberi 122 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir