Beş yaş ve üzeri Hyundai'ler için yaşın üç katı fiyat avantajı

  • Yazı boyutu
Beş yaş ve üzeri Hyundai'ler için yaşın üç katı fiyat avantajı

Beş yaş ve üzeri Hyundai'ler için yaşın üç katı fiyat avantajı

Hyundai, 5 yaş ve üzeri Hyundai sahipleri için yeni bir servis avantajı sunuyor.
     Hyundai açıklamasına göre, Hyundai sahipleri araçlarının yaşı 5 ve üstü ise yüzde 30'a varan fiyat avantajı için Hyundai Yetkili Servisleri'ne davet ediliyor.
     Periyodik bakım parça ve işçiliğinde araçlarının yaşının 3 katı kadar fiyat avantajı elde edecek olan müşteriler aynı zamanda Blue Card'larında biriken puanları servislerde dilediği gibi harcayabilecek.
     23 Mart tarihine kadar geçerli olan bu avantajlar sadece Hyundai Blue Card sahiplerine özel olarak sunuluyor. 5 yaş ve üstü araçlar için geçerli olan bu ayrıcalıkta fren, debriyaj, amortisör, motor parça ve işçiliğinde araç yaşının 3 katı kadar fiyat avantajı da sunuluyor. Bu özel kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin Hyundai Yetkili Servisleri'nden Blue Card almaları yeterli olacak.
     Ayrıca aracın yaşına bakılmaksızın kampanya dönemi boyunca Hyundai Yetkili Servisleri'ni ziyaret eden tüm araçlara ücretsiz check-up hizmeti verilirken aynı zamanda Blue Card ile puan kazanma imkanı da tanınıyor. Üstelik anlaşmalı kredi kartlarına ekstra taksit imkanı da Hyundai sahiplerini bekleyen fırsatlar arasında bulunuyor.
     Hyundai, Blue Card'ın avantajlı dünyasına adım atmak, aracına bakım ve onarım yaptırmak veya Hyundai'nin yeni modelleri ile test sürüşü yapmak isteyen tüm müşterilerini bayilerine davet ediyor.
    
    
    

Bu haberi 119 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir