Bersay İletişim Enstitüsünün Bu Haftaki Konuğu Prof. Dr. Haluk Şahin

  • Yazı boyutu
Bersay İletişim Enstitüsünün Bu Haftaki Konuğu Prof. Dr. Haluk Şahin

Bersay İletişim Enstitüsü İletişimde Mükemmellik Programı konferans/seminerler dizisinin 13 Kasım Perşembe günkü konuğu Prof. Dr. Haluk Şahin olacak.

Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Televizyon Gazeteciliği Program Koordinatörü ve Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şahin’in konferansını konusu ise “Dünya Görüşü ve İletişim.”

Prof. Dr. Şahin, konferans/seminerinde, kişisel dünya görüşünün oluşmasında iletişimim yerini ve iletişimci kişiliğinin nasıl bir süreç içinde oluşup geliştiğini anlatacak. Şahin, iletişim ve medya dünyasına ilişkin olarak, özellikle tanık olduğu son kırk yılda yaşanan serüveni, hem bir tanık, hem bir profesyonel ve hem de bir akademisyen olarak irdeleyecek, her üç kimliğin gözünden medyanın gelişim ve dönüşüm süreçlerine ışık tutacak. Bireysel ve kurumsal iletişimin anlaşılmasına, kavranılmasına ve uygulanmasına ilişkin deneyimsel bilgilerini aktaracak.

Prof. Dr. Şahin, iletişim ve medya dünyasında pratik ile teoriyi birbirinden ayırmayan ve birarada yürüten bir profesyonel ve akademisyen kimliğiyle tanınıyor.


Bu haberi 45,449 kişi okudu

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir