Berlin'deki Uluslararası Elektronik ve Haberleşme Fuarı

  • Yazı boyutu
Berlin'deki Uluslararası Elektronik ve Haberleşme Fuarı

Berlin'deki Uluslararası Elektronik ve Haberleşme Fuarı'nda yeni ürünler sergileniyor

Almanya'nın Başkenti Berlin'de Uluslararası Elektronik ve Haberleşme Fuarı'nda bu alandaki yenilikler sergileniyor.
     Fuarda, akıllı telefon, tablet bilgisayarlar, üç boyutlu, "oled" diye anılan ekrana daha fazla parlaklık veren veya internet bağlantılı televizyonlar göze çarpıyor.
     Samsung Galaxy Note 2 akıllı telefonunu bu fuarda görücüye çıkardı. Fuarın en çok ilgi çeken standı olan Samsung standında çok sayıda yeni ürünler ziyaretçiler tarafından inceleniyor.
     Öte yandan aralarında Türkiye'nin de bulunduğu çok sayıda ülkeden 1400'ün üzerinde şirketin katıldığı fuarda, eğlence alanındaki ve ev ürünleri de görücüye çıkıyor.
     Berlin Fuar şirketi olan Messe Berlin-in Genel Müdürü Christian Göke, IFA-nın yılın en iyi döneminde yapıldığını belirterek, elektronik pazarında önemli bir ivme verdiğini ifade etti.
     Türkiye-den katılan Vestel şirketinin Genel Müdür Yardımcısı Ömer Hakan Kutlu da, 1989 yılından beri her yıl bu fuara katıldıklarını belirterek, "Bu fuar bizim için çok önemli. Bu sene de yeni ürünlerimizi sergilemeye geldik. Bu ürünler arasında en önemlileri akıllı tahta dediğimiz 65 inc. Interaktif white bordlar. Bunu Türkiye-de 85 bin sınıfa yerleştirdik" dedi.
     Bunun yanı sıra tablet ürünlere de yer verdiklerini ifade eden Kutlu, "Yeni televizyonlar var. Led TV, internete bağlanan televizyonlar, tablet veya ipad ile haberleşebilen televizyonlar var. Bunları sergiliyoruz" şeklinde konuştu.
     200 binin üzerinde ziyaretçi beklenen IFA 5 Eylül tarihine kadar sürecek.
    
    
    


Bu haberi 365 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir