Tivoli Turizm

  Meşrutiyet Mah. Şairnigar Sok. Çağ Apt. No:78/80 Kat:3 Daire:8 (Şişli / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2464949 090-212-2466601
  Ceren Erdoğan (Bakım Onarım Mühendisi)

  Benelux Paris Turu

  • Ürün Adı : Benelux Paris Turu

  Ürün Hakkında

  AMSTERDAM(2) - (KÖLN) LÜKSEMBURG(1) - PARİS(3) BRÜKSEL(1)
  YILBAŞI ÖZEL
  7 Gece 8 Gün
  PEGASUS Havayolları ile

  1.Gün:ISTANBUL - AMSTERDAM - BRÜKSEL
  Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 08.00’de buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının H9671 sefer sayılı uçuşu ile 10.20`de Amsterdam’a uçuş. Yerel saat ile 12.55’da varış ve Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle Brüksel’e hareket. Varışın ardından panoramik Brüksel şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır. Daha sonra otelinize transfer ve yerleşme. Geceleme otelinizde.

  2.Gün: BRÜKSEL – PARİS
  Sabah kahvaltısının ardından Paris’e hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Bruges turuna katılma imkânı.(30 euro).Paris’e varış sonrası panoramik şehir turu. Bu turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli ve Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un mezarı görülecek yerler arasındadır. Otele transfer ve yerleşme. Serbest zaman ve geceleme otelinizde.

  3.Gün: PARİS
  Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan Montmartre ressamlar tepesi, tekne ile Seine Nehri gezisi ve Eiffel kulesi turuna katılabilirler (60 Euro). Akşam isteyen misafirlerimizle ekstra Paris by night (20 euro) ve dünyaca ünlü Lido Show. (120 Euro) Geceleme otelinizde.

  4.Gün: PARİS
  Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan tam gün Disneyland turuna katılabilirler (85 Euro). Geceleme otelinizde.

  5.Gün: PARİS – LÜKSEMBURG
  Sabah kahvaltının ardından Lüksemburg’a hareket. Panoramik Lüksemburg şehir turunda Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız. Tur bitiminde otele yerleşme. Geceleme otelinizde.

  6.Gün: LÜKSEMBURG – KÖLN – AMSTERDAM
  Sabah kahvaltının ardından Köln’e hareket ediyoruz. Varış sonrası yapılacak şehir turumuzda Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri Köln’de görülecek yerler arasındadır. Daha sonra Amsterdam’a hareket ve varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele hareket ve yerleşme. Geceleme otelinizde.

  7.Gün: AMSTERDAM
  Sabah kahvaltısı ardından arzu eden konuklarımızla yarım gün ekstra Marken & Volendam turu ( 45 euro) veya tam gün Grand Holland turuna ( 75 Euro) katılma imkanı. Serbest zaman ve geceleme otelinizde.

  8.Gün: AMSTERDAM – İSTANBUL
  Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Ardından Havalimanına transfer ve Pegasus Havayollarının H9672 sefer sayılı uçağı ile 13.55’de İstanbul’a uçuş ve 18.10 de Sabiha Gökçen Havalimanına varış. İç hat bağlantısı alan misafirlerimiz uçuşlarına müsait olan saatlerde devam edeceklerdir. Turumuzun sonu.

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Pegasus Havayolları ile İstanbul – Amsterdam - İstanbul parkurunda uçak bileti
  3 ve 4 otellerde oda kahvaltı konaklamalar
  Alan/otel/alan transferleri
  Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri
  Amsterdam, Brüksel, Paris, Lüksemburg, Köln’de panoramik şehir turları
  Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri

  Yılbaşı Gala Yemeği Fiyata Dahil Olmayıp, İsteğe Bağlıdır.

  Tümünü göster
  Tivoli Turizm
  Meşrutiyet Mah. Şairnigar Sok. Çağ Apt. No:78/80 Kat:3 Daire:8 (Şişli / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2464949
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir