Krea Granit

  Yurt İçi Satış Ofisi:tugay Yolu Caddesi, Kurşunlu Sokak No:2/410 Maltepe/istanbul Üretim Tesisleri Dudullu Ve Ataşehir (Maltepe / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4032350 -- --
  KREA GRANİT (Firma Sahibi / Ortağı)

  Belenco Tezgah / Krea Granit Firması

  • Ürün Adı : Belenco Tezgah / Krea Granit Firması
  • Garanti Süresi : 15 yıl
  • Ort. Teslim Süresi : 3 Gün
  • Ürün Kategorisi : Mutfak Ve Banyo Dolapları

  Ürün Hakkında

  Belenco Kuvars Yüzeyleri, üstün teknoloji, kaliteli üretim ve tasarıma verdiği önem ile dünya kuvars yüzeyler sektörüne hızlı giriş yapan genç ve dinamik bir markadır. Yaratıcı düşünce, innovasyon ve modernliği mükemmel tasarımlarına yansıtan Belenco, dünya kuvars yüzeyler pazarında iş ve iş yapış modellerine reformist bir yaklaşımla merhaba diyerek yaşam alanlarının yeni trend belirleyicisi olmuştur. Hayattan ilham alan ve hayata ilham veren yaratıcı bir ürün olarak tasarlanan Belenco Kuvars Yüzeyler, yaşam alanlarına eşsiz tasarım ürünleri sunmak hedefiyle, bilimi teknolojiyle, kuvarsın eşsiz özelliklerini ise tasarımla buluşturan bir yaklaşımla üretilmektedir.

  2010 yılında kurulan ve Manisa Organize Sanayi Bölgesi'nde son teknolojilerle temelleri atılan Belenco fabrikası, 2011 yılının sonbaharında Türkiye'de ve dünyada tüm yaşam alanları tasarımcılarını benzeri olmayan Belenco Kuvars Yüzeyleri ile tanıştırmıştır. Eşsiz tasarım imkanları ve kuvarsın dayanımının üstün teknolojilerle birleşmesi sonucunda, tüm doğal taşlardan ve diğer tezgâh malzemelerinden çok daha üstün özellikler sunan Belenco Kuvars Yüzeylerin üretimi Manisa'daki fabrikasında Eylül ayında başlamıştır.

  Tümünü göster
  Krea Granit
  Yurt İçi Satış Ofisi:tugay Yolu Caddesi, Kurşunlu Sokak No:2/410 Maltepe/istanbul Üretim Tesisleri Dudullu Ve Ataşehir (Maltepe / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4032350 / --
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir