Beko plc, İngiltere'de "En İyi Türk Yatırımcı" seçildi

  • Yazı boyutu
Beko plc, İngiltere'de "En İyi Türk Yatırımcı" seçildi

Beko plc, İngiltere'de "En İyi Türk Yatırımcı" seçildi

Business Network Derneği tarafından İngiltere'nin başkenti Londra'da düzenlenen "En Başarılı Türkler" ödül töreninde Beko plc, "En iyi Türk Yatırımcı" seçildi.
     Yapılan açıklamaya göre İngiltere ile Türkiye arasındaki ekonomik ve sosyal gelişmeyi teşvik eden Business Network Derneği tarafından İngiltere'de her yıl gerçekleştirilen ve başarı, yenilik ve etik değerleri ödüllendiren "En Başarılı Türk Ödülleri Töreni" Central Hall'da düzenlendi.
     Arçelik AŞ'nin İngiltere'de faaliyet gösteren şirketi Beko plc, İngiltere'ye yatırım yapan "En İyi Türk Yatırımcı" seçildi.
     Aralarında Türkiye'nin Londra Büyükelçisi Ünal Çeviköz, Başkonsolos Ahmet Demirok, Liberal Demokrat Parti Başkan Yardımcısı Simon Hughes, Business Network Danışma Kurulu Başkanı Mehmet Öğütçü'nün de bulunduğu ve 800 davetlinin katıldığı törende Beko plc Genel Müdürü Ragıp Balcıoğlu, Grup adına ödülünü Simon Hughes'dan aldı.
     Beko plc'nin İngiltere pazarındaki başarısı ve aldığı ödül ile ilgili açıklama yapan Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı ve Arçelik AŞ Genel Müdürü Levent Çakıroğlu, "Beko markası İngiltere'de gücüne güç katmaya devam etmektedir. Beko'nun İngiliz tüketiciler tarafından kabul görmesinden ve bunun sonucunda lider beyaz eşya markalarından biri olmasından büyük gurur duyuyoruz. Halihazırda İngiltere'de, soğutucu, dondurucu ve solo fırın kategorilerinde pazar lideriyiz. Yenilikçilik, kalite ve dağıtım alanlarında aldığımız ödüllerden son derece gururluyuz" değerlendirmesini yaptı.
    
    
    

Bu haberi 151 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir