Bekleyecek fotoğraf için -PetStar Takvimi Fotoğraf Yarışması sonuçları açıklandı

  • Yazı boyutu
Bekleyecek fotoğraf için
     
     -PetStar Takvimi Fotoğraf Yarışması sonuçları açıklandı

Bekleyecek fotoğraf için -PetStar Takvimi Fotoğraf Yarışması sonuçları açıklandı

Pfizer Hayvan Sağlığı'nın 2013 PetStar Takvimi Fotoğraf Yarışması sonuçları belli oldu.
     Pfizer Türkiye açıklamasına göre, kullanıcıların verdikleri oylar ve jüri üyelerinin yaptıkları seçimler sonucunda kazananlar "Facebook"ta açıklandı.
     Hayvan dostlarının kedi ve köpeklerinin fotoğraflarını Pfizer Türkiye'nin "Facebook" adresine yükleyerek oy topladıkları yarışmanın uygulama sayfası hayvanseverler için samimi bir iletişim platformu haline geldi.
     Kasım ayında Pfizer Türkiye Facebook sayfasında (www.facebook.com/PfizerTurkiye) başlayan yarışmaya, 25 bine yakın kullanıcı, 7 binden fazla kedi ve köpek fotoğrafını sayfadaki Petstar 2013 uygulamasına yükleyerek ya da oy kullanarak katıldı. Yarışmaya 3 bin 610 kedi ve 3 bin 41 köpek yer aldı ve toplam 172 bin 794 oy kullanıldı.
     PetStar'ın bu yılki yıldızlarını, jüri üyeleri Fotoğrafçı Mehmet Turgut, Cat & Dog Dergisi Genel Koordinatörü Barış Kolgu, Milliyet Cadde'nin Patisi yazarı Itır Ilgaz, Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği (KHVHD) Başkanı Erkut Gören ve Rek Ajans Başkanı İlhan Alter seçti.
     Pfizer Hayvan Sağlığı, her yıl düzenlenen PetStar Yarışması ile hayvan sevgisinin artmasına ve yayılmasına katkıda bulunmanın yanı sıra eğitim ve bakım konusunda bilinç oluşmasını hedefliyor. Aynı zamanda insanlara yanı başlarında bir dostla yaşamanın güzelliklerini hatırlatarak bakımevlerinde, sokaklarda sıcak bir yuvaya özlem duyan kedi ve köpeklerin bir aileye kavuşması da projenin hedefleri arasında yer alıyor.
     Pfizer Türkiye'nin bu yıl sekizincisini düzenlediği PetStar Takvim Yarışmasında katılımcıların ve jürinin oylarıyla dereceye giren en sevimli adaylar 2013 Pfizer PetStar takviminde yıl boyu hayvan dostlarıyla birlikte olacak. Takvimde yer almanın yanı sıra, kazananlara bakım ürünleriyle dolu bir PetStar seti gönderilecek.
     PetStar 2013 Fotoğraf Yarışmasının kazananları, alfabetik olarak şöyle:
     "Kediler ve sahipleri; 1-Ares - Mine Omay Bozoğlu, 2-Çakıl - Elif Göynügüzel, 3-Dumi ve Tezen - Güler A. Kaya, 4-Feriştah & Şöbiyet - Sibel Topuzlar Acar, 5-Kaşlı - Umut Baykaldı, 6-Mari - Fatma Sezen Özkara Yılmaz, 7-Mavi - Burçe Boyraz, 8- Pati Argun - Şenay Sevgi Erel, 9-Raca - Ebru Uğur Sıdar, 10- Saphire - Tolga Ünlüsoy, 11-Şanslı - Melis Tura, 12-Tipoş - Batu Ertaş Demiray.
     Köpekler ve sahipleri, 1-Aaron - Aaron Seheroğlu, 2-Asya - Sultan Alkaya, 3-Bob - Bahar Vural, 4-Çakıl - Filiz Kutlay, 5-Dakota - Esin İzci, 6-Kaptan - Tarçın Nıçrat, 7-Lokum - Esra Şahin, 8-Maya & Fıstık - Seval Esen, 9-Oscar - Merve Aktay Kara, 10-Patik - Gamze Pak, 11-Raca - Ebru Uğur Sıdar, 12-Reis - Mutlu Balaban Türe"
    
    
    

Bu haberi 138 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir