Beğendik, 37'inci mağazasıyla sıralı kasa sistemine geçiyor

  • Yazı boyutu
Beğendik, 37'inci mağazasıyla sıralı kasa sistemine geçiyor

Beğendik, 37'inci mağazasıyla sıralı kasa sistemine geçiyor

Yurt genelindeki 37'inci mağazasını Ankara Eryaman'da açacak olan Beğendik, bu mağazayla birlikte Türkiye'de ilk kez sıralı kasa sistemine geçiyor.
     Beğendik'ten yapılan açıklamaya göre, yurt genelinde 37'inci mağazasını Ankara Eryaman'da açacak olan şirket, mağazayla birlikte Türkiye'de ilk kez sıralı kasa sistemine geçiş yapacak.
     Başkentteki 13'üncü, yurt genelinde ise 37'inci mağazasını Eryaman Göldekent'te açacak olan Beğendik, müşterilerin en fazla şikayetçi olduğu kasada bekleme sorununa bu mağaza ile birlikte son vermeyi hedefliyor.
     Yarın açılacak olan Göldekent Mağazası'nda, uygulamaya geçecek sıralı kasa sistemi ile müşterinin kasada bekleme süresi minimize edilecek.
     İşlemlerin en hızlı şekilde gerçekleştirilmesinin amaçlandığı sistemde, tek bir hatta bekleyen müşteriler boş olan kasa tarafından hemen alınarak işlemi gerçekleştirilirken, bu şekilde zamandan tasarruf edilecek.
     Ayrıca, Göldekent mağazasının yarın 11.00'de gerçekleştirilecek açılışı için kampanya düzenleyen Beğendik yetkilileri, kampanya çerçevesinde 18-31 Ekim tarihleri arasında Beğendik Göldekent-e gelerek 100 lira ve üzeri alışveriş yapan müşterilerine 50 liralık indirim kuponu kazandıracak. Yaşam konseptinde ve ferah bir ortamda hizmet vermeyi amaçlayan mağazada temel tüketim ihtiyaçlarına ait reyonlar, iç giyim ve züccaciye gibi reyonların yanı sıra, Beğendik Restoran ve unlu mamullerin satışının gerçekleşeceği Beğendik Fırın da bulunuyor.
    
    
    

Bu haberi 161 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir