Bedava konuşma kampanyası

  • Yazı boyutu
Bedava konuşma kampanyası

Türk Telekom'dan bedava konuşma kampanyası

Türk Telekom aboneleri 'KAZANMAKMAK' kampanyasına üye olarak şehir içi ve şehirlerarası görüşmelerin yanı sıra GSM ve yurt dışı ev ve iş telefonu görüşmelerini de akşam 7 sabah 7 saatleri arasında ücretsiz olarak gerçekleştirebilecek.
     Türk Telekom açıklamasına göre, KAZANMAKMAK üyeleri akşam 7'den sabah 7'ye GSM ve 1. kademe milletlerarası olarak adlandırılan ve 36 ülkeyi içeren bölgedeki tüm ülkelerin ev ve iş telefonları ile de bedava konuşabilecek.
     Tüm KAZANMAKMAK üyeleri, 31 Aralık 2012'ye kadar geçerli olacak kampanya ile her gün akşam 7'den sabah 7'ye her yöne aylık 1000 dakika bedava konuşma hakkından hiçbir başvuruya gerek olmadan yararlanabilecek. Yıl boyunca devam edecek kampanyadan faydalanmak isteyen Türk Telekom bireysel müşterileri 31 Ekim 2012 tarihine kadar 'KAZANMAKMAK' www.kazanmakmak.com.tr sitesi üzerinden KAZANMAKMAK üyelik işlemlerini gerçekleştirerek akşam 7'den sabah 7'ye her yöne bedava konuşabilecek.
    
    
    


Bu haberi 243 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir