Meridyen Danışmanlık

  kadıköy ( / İstanbul / Türkiye)
  090-537-2905320
  özgür (Bakım Onarım Mühendisi)

  Bebek-çocuk Bakicisi Yaşi Bakim Refakat Elemani Arayanlarin Dikkatine

  • İlan Sahibi : özgür
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul
  • İlan Türü : Diğer İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 28 Ağustos 2008 Perşembe
  • İlan Bitiş Tarihi : 31 Aralık 2008 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Danışmanlık

  Bebek-çocuk Bakicisi Yaşi Bakim Refakat Elemani Arayanlarin Dikkatine İlan Açıklaması

  Ülkemizdeki bebek-çocuk bakım sektörü denetim ve yasal caydırıcılığın yetersizliği, çoğu firma yada kişilerin son derece hayati,ciddi,detaylı bir çalışma ve vicdanı sorumluluk gerektiren bu hizmeti sadece komisyon karşılığı herhangi birini bulmak olarak görmesi nedeniyle aileleri daha doğrusu bebek ve çocukları mağdur edebilecek bir düzenin oluşmasına neden olmuştur.

  Bu sistemin oluşmasında firma yada kişilerin yanı sıra malesef ciddi ve profesyonel firmaların önemini kavrayamayan veya küçümseyen,ucuzcu kalite anlayışındaki bazı ailelerin de payı vardır.Hayatınıza, evinize alacağınız, sevdiklerinizi emanet edeceğiniz hizmetin insan olduğu gerçeğini unutmamak gerekir.Bu nedenle hizmet aldığınız firmanın kurumsal yapısını,tecrübesini, elemanlarını işe alırkenki kriterlerini, çalışanların referanslarını dikkatle incelenmesi gerekmektedir . Çocuğun zekası ve karakterinin 0 - 4 yaş arası oluştuğunun bilim adamları tarafından kanıtlandığını düşünürsek, özellikle bu yaş gurubundaki çocukların emanet edileceği kişilerin önemini ve bu kişileri sağlayan firmalara düşen sorumluluğu takdirinize bırakıyoruz..

  Biz farklı olduğumuzu iddia ediyoruz;

  Bakıcılarımızın özelliklerini, resim ve görüntülü mülakatlarını görebileceğiniz katalog programımızı bilgisayarınıza kolayca yükledikten sonra istediğiniz nitelikte bir elemanımızı kendi evinizden seçebilme imkanı sağlıyoruz.

  Seçtiğiniz bakıcının 1 maaşı kadar komisyon alıyoruz

  6 ay boyunca ücretsiz hizmet garantisi veriyor ve bu süre içerisinde memnun kalmadığınız takdirde bakıcınızı ücretsiz(komisyonsuz) değiştiriyoruz.

  İsteyen ailelerimiz için düzenli ziyaretlerle halkla ilişkiler elemanlarımız bakıcınızı kontrol ederek uyum sorununa çözüm arıyor

  Daha profesyonel çalışan bir firmaya biz henüz rastlamadık&8230;&8230;

  İRTİBAT:
  Özgür YÜKSEL
  Tel : 0 537 290 53 20
  E-mail :bakici_refakatci@hotmail.com

  (not:aile danışmanlığı yaptığımızdan dolayı lütfen

  Tümünü göster
  Meridyen Danışmanlık
  kadıköy ( / İstanbul / Türkiye)
  090-537-2905320
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir