BDDK kararı -Kurul, Kuveyt Türk Katılım Bankası'nın, iştirakleri, bağlı ortaklıkları ve bağlı…

  • Yazı boyutu
BDDK kararı 
  -Kurul, Kuveyt Türk Katılım Bankası'nın, iştirakleri, bağlı 
  ortaklıkları ve bağlı…

BDDK kararı -Kurul, Kuveyt Türk Katılım Bankası'nın, iştirakleri, bağlı ortaklıkları ve bağlı olduğu risk grubuna destek ve danışmanlık hizmeti vermesine izin verdi

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK), Kuveyt Türk Katılım Bankası'nın, bağlı ortaklıkları ve bağlı olduğu risk grubuna, müşavirlik, destek ve danışmanlık hizmeti vermesine izin verdi.
     BDDK'nın konuya ilişkin kararı, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
     Buna göre, Kuveyt Türk Katılım Bankası AŞ'nin, iştirakleri, bağlı ortaklıkları ve bağlı olduğu risk grubuna; hukuki ve idari takip alanında hizmeti yürütecek birimlerin ya da söz konusu faaliyetlerin yürütülmesinden sorumlu personelin ilgili şirketlerin bünyesinde bulunması kaydıyla, sadece görüş vermek, tek tip sözleşme hazırlanmasına yardımcı olmak ve sair amaçlarla müşavirlik/danışmanlık hizmeti verebilmesine; dış ticaret ve hazine operasyonları alanında destek/danışmanlık hizmeti sunabilmesine karar verildi.
    
    
    

Bu haberi 243 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir